22 лютого 2023 22:37

Veronika Hudz, QA Engineer в Shift Markets

Привіт! Я вперше познайомилась з GoIT ще на початку заснування компанії, коли і близько не думала про зміну професії та всі в IT для мене називались «програмістами») Тому коли я влітку пройшла марафон QA від GoIT, не задумуючись подалась на програму IT Generation за підтримки Мінцифри. Починаючи з марафону та з перших уроків було легко орієнтуватись у навчальних інструментах (навчальній платформі, месенджері), які надалі поступово доповнювались практичними завданнями з програмами, необхідними в повсякденній роботі спеціаліста. Як людині з освітньої сфери, мені дуже імпонує чітка логіка побудови навчального плану, календаря, розподілення на групи та підгрупки, розподілення зон обов’язків менторів та менеджерів, так що жоден студент не був обділений увагою. Враховуючи той факт, що моє навчання припало на складний час з відсутністю світла, інтернету, блекаутів, вся команда компанії надала можливості для доступу до матеріалів, успішного та вчасного проходження курсу. Наприкінці навчання проходив онлайн IT-Fest, на котрому я зазначила в коментарях, що наступного року хочу створити свою історію успіху. Саме так і склалось, що ще під час проходження практичного проекту в співпраці з розробниками, я отримала омріяний офер! Дякую всій команді за знання, за підтримку, кар’єрному відділу за відточення резюме та підготовку до співбесід! Рада, що я наважилася податися на IT Generation в GoIT, щоб сміливо свічнутись в IT!