22 лютого 2023 22:33

Vladymyr Vlad, Junior FullStack developer

Всім привіт. Навчався на Full Stack Developer online. Я знайшов школу GoIT за рекомендацією свого знайомого, який навчався у цій школі ще у 2017р.
Я пройшов безкоштовний марафон із написання резюме на HTML/CSS. І мені сподобалось. Вирішив продовжити навчання, про що жодного разу не пошкодував. Відмінні викладачі, ментори, менеджери.
Програма написана дуже грамотно, зручна у використанні: конспект — матеріали у записі — два онлайн уроки на тиждень — домашнє завдання. Уроки онлайн записуються, можна переглянути ще раз або подивитися, якщо не зміг бути присутнім на уроці. Дуже сподобалися мені уроки в записі від Олександра Репети, викладач з великої літери, дуже зрозуміло все пояснює. Володимир Мельник також відмінний викладач, шкода, що JS викладав з середини курсу. Node.js викладав Богдан Лямзін, теж дуже добрий викладач.
Сильне ком’юніті зі студентами, які готові допомогти тобі, коли в тебе щось не виходить. Три групові проекти з HTML/CSS, JS, React/Node.js. На цих проектах ділять на команди приблизно по 10 осіб. Вибирається Team Lead, Scrum Master та розробники. І всі занурюються у командний проект на два тижні.
Єдине, про що я шкодую, то це про те, що після марафону я відразу не пішов вчитися, а вирішив вивчати самостійно, вирішив перевірити себе. Після 4 місяців самостійного вивчення я зрозумів, що сам не зможу вивчитися на розробника, оскільки не було певного плану навчання, структури. У результаті втратив 9 місяців. Міг розпочати навчання у травні 2021р і закінчити його в лютому 2022р, а почав у січні 2022р. та закінчив у лютому 2023р.
Тому моя порада, якщо ви вирішили стати розробником йдіть вчиться відразу не втрачайте час.