2 січня 2023 15:12

Ihor Sharkadi, Front End developer в Chainza

Всім привіт. Хочеться також залишити відгук про компанію GoIT. Звичайно він буде позитивним. GoIT — це моя друга спроба входу в цю сферу, так як першу, нажаль, спіткала невдача. Про курси дізнався з однієї із соцмереж, записався на вебінар, де нам розповіли про різні мови програмування, з якої легше почати і куди взагалі рухатись, щоб потрапити до цієї сфери. Курси зацікавили своєю програмою, конкретним планом та варіативністю. Відгуки також зіграли не останню роль в прийнятті рішення. Практично одразу я погодився записатись, вибравши Fullstack курс. Із самого початку навчання виявилось дуже цікавим та динамічним. Порадувала наповненість навчальних матеріалів, записи лекцій та постійна підтримка менторів. Нова навчальна платформа з купою інтерактиву та практичними завданнями лише допомагала закріпити матеріал (при всьому цьому, вона постійно розвивається). Блок HTML&CSS пролетів незамітно. За ним пішов блок Javascript, один з найцікавіших особисто для мене. На цьому етапі багато студентів нажаль відсіялось, через повномасштабне вторгнення недолюдей, але я був впевнений що хочу продовжувати навчання. Домашні роботи виконувались наперед, я хотів вчитись все більше і більше. JS виявився дуже цікавим. Звичайно все це завдяки викладачам і записам лекцій Саши Репети (неможливо не згадати його у своєму відгуку). Після JS в нас почався курс по React, також дуже цікава частина навчання, щось вже наближене до реальної роботи. Його я пройшов, грубо кажучи, екстерном — майже всі дз я виконав за кілька тижнів, хоча цей блок тривав майже 2 місяці. В якості викладання матеріалу нічого не змінювалось — все на найвищому рівні. Після цього пішов останній блок, це Node.js. Його я проходив вже змінивши професію. Звичайно величезна заслуга в цьому саме курсів GoIT. Завдяки ним мені вдалось здобути потрібні знання, щоб змінити професію. Я зробив свої перші, але найважливіші кроки в сфері, яка мене цікавить вже досить довгий час. Ще з середини свого навчання рекомендую ці курси всім своїм знайомим, які цікавляться ІТ. Тому, хто це читає, також з наполегливістю рекомендую! GoIT того варті!