30 грудня 2022 23:26

Олександр Саінчук, Strong Junior Front End (React) Developer в Artyshok

Добрий вечір) Я взагалі не любитель розписувати мемуари, але після стількох місяців навчання в таких нелегких умовах, маю поділитися своїм враженням від GoIT. Розпочав навчання 18 лютого цього року, викладав в нашого (51-ого) потоку Андрій Данилко. Ну і звичайно відео Саши Репети. Так сталося, що сподобалось мені кодити ще з тижневого марафону з верстки. То коли я почав навчання було дуже цікаво. Буквально першу дз я здав вчасно, по розкладу, нікуди не поспішав. Після повномасштабного вторгнення росії в нашу країну 2 дні я взагалі не відкривав свій лептоп, оскільки знаходився в метро. На третій день перебрався в будинок у підвал і почав відновлювати навчання. Дякую дуже всім менторам, які змогли відгукнутися і, не зважаючи на обставини, одразу змогли дати згоду на перевірки дз. Пам’ятаю, як всі боялися продовжувати навчання, але я хотів швилше з цим покінчити і знайти роботу, бо розумів, яка ситуація наближається. З того моменту почалися мої 10 — 12 годин навчань щодня, б підвалі, в коридорі, у ванній, де тільки міг. Клієнт менеджер завжди відповідав, ментори також. І хочу наголосити, що на заняття я вже не ходив з того часу, бо вистачало подивитися відео Саши Репети і зробити дз. Але намагався приєднуватись на заняття, аби протестувати свої знання в кахуті) Так шлях джедея продовжувався. З 51ого потоку я перейшов у 50-ий, потім в 48-й, де я вчив реакт та ходив вже на заняття, бо там була наша легенда айті — викладав Саша Репета) Я не захотів переходити в інший потік, хоча міг, до блоку по Node.js я залишився в 48-ому потоці. Хочу наголосити на тому, що я міг вільно переходити на потік вище, ніхто не забороняв, і це дуже круто. Також хочу окремо подякувати менторам, яких я просив терміново перевірити дз, щоб мене перевелив новий потік. Аби не ці люди, з якими я спілкувався, та які мені допомагали — я б не знайшов свого місця в IT. В день звільнення нашого Херсону я отримав свій перший офер (це був фактично перший офер, оскільки в мене не було досвіду роботи абсолютно ніяйого!) і я гадаю це було досить символічно, оскільки ЗСУ в той день досягли значних успіхів на фронті, а я — на робочому фронті. Так, пам’ятаю як я довго шукав роботу, скільки нервував та опускав руки, та все ж — я досяг свого. А найцікавіше — я можу спокійно переглянути конспект та відео, які були в мене під час навчання, а також задати питання чи то менторам чи то клієнт менеджеру, оскільки всі ми різні, навіть коли закінчили курси розходимось хто куди, але GoIT Community живе та залишається з нами. Дякую GoIT за чудову можливість, яку вони надали. Хотів би ще раз пройти той шлях, але... мушу рухатись далі, чекають нові вершини!