15 грудня 2022 10:39

Serhii Shkurupii, Front-End Developer в Lambda Team

Привіт)
Закінчив курс Bootcamp online, працюю розробником та можу з впевненністю поділитись своїм відгуком і досвідом про компанію GoIT.

Почну с початку) Дуже хотів стати розробником та за максимально короткий час, тож підійшов до питання де отримувати добрі знання дуже серйозно. Вирішив, що GoIT саме та компанія яка зможе мені в цьому допомогти.

Про технічну частину. Програма збудована для початківців без ніякого досвіду, для таких як я на той час був) Дуже вмісткі та структуровані матеріали. Те ж саме про домашні завдання, виконуючи які я міг закріпити знання та навчитись багатьом рішенням, які зараз застосовую в роботі. Відеоматеріали та запис лекцій залюбки переглядаю і зараз у вільний час)

Що до органезаційної частини. GoIT — Клієнто-орінтована компанія (з великої букви:) ), компанія нашого часу. Всі допомагають тобі дійти до своєї мети (без чарівних паличок, звісно якщо це дійсно мета і ти йдеш до цього). Відгукливі та технічно грамотні ментори. Та обов’язково хочу відзначити клієнт-менеджера Вікторію Шинкар. Не багато хто розуміє на скільки це важлива робота. Вирішення всіх организаційних та организаційно-технічних питань було максимально швидким, та що також мені дуже допомогло створити свою ІСТОРІЮ УСПІХУ))

Висновок: Я зробив правильний вибір. На прикінці курсу з Node JS я отримав бажанний оффер
Дякую компанії GoIT !)