26 листопада 2022 16:26

Oleksandr Kasianenko, NodeJs developer в Yalantis

Про GoIT дізнався коли почав шукати курси для старту в програмуванні і чисто випадково натрапив на конференцію де розповідали в загальному про різні мови програмування та які перспективи у початківців без досвіду в найпопулярніших.
Зрештою закінчив буткемп онлайн та отримав круті знання, головне навички і навчився 0 пунктом вмикати мозок, а далі вже все інше, дякую за це Богдану Лямзіну — нереально крутий дядько, дуже круто провів по ноду і реакту: чітко, зрозуміло і по суті. За знайомство з різними кейсами і ситуаціями в ванільному джаваскрипті окреме дякую Юрію Ніконенку та Денису.
Ну а за мотивацію на старті та знайомство з html/css Андрію Данилко( не міг не згадати, після його слів, що всі забувають про нього в кінці курсів — як і обіцяв, пам’ятаю 😄). Окреме дякую за атмосферу, в першу чергу, мотивацію та допомогу Вікторії Шинкар — яскравий приклад гарної роботи клієнт менеджера та захоплення своєю справою.
Хочу сказати, що я дуже вдячний команді GoIT, в них дуже крута організація, все структуровано і особисто в мене не було відчуття, що щось робиться «заради галочки».
Отримав круту базу, з якої можна почати свій шлях і розвинутись до професіонала в свої справі. Я б рекомендував обирати буткемпи якщо є така можливість через присутність практики, на якій ви зможете не просто дізнатись теорію, а й набути багатьох навичок, як у розв’язуванні різноманітних кейсів так і в вирішенні проблем самостійно, без паніки та сторонньої допомоги, що нереально допомагає в реальній роботі. Дякую вам)