13 листопада 2022 14:19

Anna Kovalenko, Front End Developer в TDL

Про GoIT дізналась по всім відомим марафонам. Перед тим як остаточно прийняти рішення на користь цих курсів, прочитала дуже багато позитивних відгуків, тож тепер хочу додати свій.

Закінчила курс Full Stack Online в 44 потоці. Насправді, починала в 42му, але через велику завантаженність на роботі, буквально через місяць від початку довелось призупинити навчання. Це перше, що хочу відмітити: написала клієнт менеджеру в Slack, що не встигаю за потоком і хотіла б почати спочатку. В той же день мене перевели в інший потік, котрий стартував у зручний для мене час (через місяць), причому без ніяких доплат. Навчальний процес був дуже комфортним: конспекти написані зрозумілою для новачків мовою, викладачі професіонали своєї справи, пояснюють все так, щоб зрозумів кожен, відповідають на всі питання, що залишають студенти, і не важливо як багато цих питань і на скільки затримається лекція — відповіді отримують всі. Учбові матеріали — це окремий плюс. Окрім того, що нам надали матеріали по додатковим технологіям, так вони ще й залишаються в тебе назавжди. Це дуже, дуже круто. Особисто я вже не раз ними користувалась і при підготовці до співбесіди, і по роботі, коли треба щось згадати і ти точно знаєш де це можна швидко знайти. І, що найголовніше, я знайшла роботу ще до закінчення курсу! Тих знань, що дають курси, цілком достатньо, щоб знайти свою першу роботу і далі продовжити самостійно підвищувати свій професійний рівень. Компанія дійсно на перше місце ставить інтереси студентів, всі працюють для того, щоб кожен студент міг отримати свій омріяний оффер. Писати можна ще багато, але хочу просто додати, що неодмінно раджу обирати саме курси GoIT. Вони зроблять все, щоб ви отримали якісні актуальні знання і війшли в IT. Ну, а все інше залежить від вас:)