27 серпня 2022 17:43

Iryna Ketsman, UX/UI Designer в Ralabs

Завершую курс Web Design (2021-2022). Паралельно працюю джуніор UI/UX дизайнером.

Моє знайомство з GoIt почалося з марафону по веб-дизайну для початківців. Чудова ініціатива, завдяки якій ти можеш більше дізнатися про напрям, який обираєш, спробувати свої сили і зрозуміти, твоє це чи ні.

Що можна виділити на курсах:
— програма навчання чудово продумана і навіть якщо у тебе немає попереднього досвіду, у тебе не виникає проблем з навчанням. Ну а якщо з’являються питання, то одногрупники/ментор/менеджери завжди на зв’язку і готові допомогти.
— структура курсу: курс складається з 4 блоків, в кінці кожного з який ти матимеш розгорнутий проект для портфоліо. А це дуже важливо при працевлаштуванні.
— мовні курси, де ти можеш підтягнути англійську.
— кар’єрні консультації: рекрутер допомагає створити сучасне резюме, розповідає, як проходити співбесіди і потім проводить співбесіду з тобою і каже, на що варто звернути увагу. Справді допомагає підготуватися до співбесіди.
— організація навчального процесу на висоті. Ти завжди знаєш, до кого можна звернутися із питанням.
— тебе вчать думати, як дизайнер, а не просто механічно виконувати завдання.

Знань, отриманих на курсі, більш ніж достатньо для працевлаштування. І вже під час навчання можна отримати офер. Із GoIt це реально.