9 липня 2022 23:48

Vadym Bashovyi, Junior Front-End в NewStartap

Full Stack Developer 37
Ось і закінчилось навчання ,майже рік пройшов ,але час пролетів дуже швидко ,аж не віриться. Ще рік назад я навіть уявити собі не міг ,на скільки зміниться моє життя після того ,як я вирішив вивчати програмування.Скажу чесно ,було дуже важко ,опускались руки ,лізли в голову різні думки ,а можливо це не моє і тд. Скільки було безсонних ночей і таких тем в навчанні які тільки зараз стають зрозумілими. Велике спасибі хочу сказати викладачам ,які не тільки доступно і добре висвітлювали матеріал і були свого роду заспокійливим ,коли пояснювали ,що не потрібно хвилюватись, пройде деякей час ви зрозумієте цей чи інший матеріал. Дуже допомогли додаткові заннятя на вихідних з менторами Andrii Volosovych і Denys Hvorostyanyi — вони віддавали всі сили і частинку душі на цих заннятях , ви круті дякую.
Окреме спасибо хочеться сказати нашому клієн менеджеру Sofiia Sidirenko,завжди допоможе і відповість на всі питання ,які тебе цікавлять будь-коли навіть не в робочий час,дякую.
Кар’єрний сервіс в GoIt на найвищому рівні ,допомогли з резюме з мотиваційним листом ,завжди обєктивний фідбек -дуже круто,дякую.
В цілому я дуже задоволенний цим курсом і що я наважився його почати ,після моїх розповідів про цей курс і GoIt уже 3 моїх знайомих навчаються тут цілком і повністю задоволенні))
Хочу сказати велике дякую вам GoIt і додати ,що це не просто школа з онлайн навчання ,а це велика і дуже дружня сім’я.