22 травня 2022 23:31

Oleksandra A, Front End Developer

Я закінчила курс Full Stack Developer в GoIT досить давно — у вересні 2020 році. Однак знання, які я отримала за півтора роки навчання, дозволили мені швидко знайти роботу в Німеччині зараз, під час війни. Саме завдяки викладачам, менторам, кураторам, моїм однокурсникам (з якими я досі контактую) у GoIT я успішно пройшла всі співбесіди й отримала оффери, а не університетській освіті в Німеччині на програмі Computer Science. Тому якщо ви хочете вчитись і практикувати речі, які вам знадобляться в реальному житті — вам сюди.

Окремо хотіла б подякувати Геннадію Горбуліну, який був у мене ментором під час вивчення блоку JavaScript. Він по-людськи ставився до моєї повної розгубленості на початку, заспокоїв і на пальцях пояснив основи JS. Після того були React, Node.js, Java, C, SQL і все, що завгодно, але цього не було б без поштовху від нього. Ще був спір від Івана Лапи, який казав, що поверне гроші, якщо ми не пройдемо технічне інтерв’ю з трьох разів (правда він уточнив, що потрібно проводити роботу над помилками після кожного). Ну так от, він спір виграв. :)

Однак найбільше мене вразило те, як будується комунікація після закінчення навчання. Якщо мені потрібно зробити ще один груповий проект для CV — будь ласка, виправити проблеми на сервері після 2х років від закінчення проекту — прошу. Мені пропонували всілякі плюшки у вигляді безкоштовних курсів з React Native для студентів, які отримали роботу (на той момент React Native не було в програмі). І, звісно, довічний доступ до матеріалів, які адміністратори (бідна Юлія Олійник :) ) забезпечують, незважаючи на всі переїзди платформ. Ось це ставлення — велика рідкість у будь-яких навчальних інституціях.

Я можу ще довго згадувати позитивні моменти та прекрасних людей (і свою важку працю, звісно ж), однак найголовніше те, що GoIT можна довіряти. У вас будуть свої історії, проекти та викладачі. Наостанок хотіла б передати привіт усім, кого я знала. Сподіваюсь зустрінемось скоро.