29 грудня 2021 0:03

Yaroslav UA

Всім привіт! Хочу поділитися своїм досвідом, як я попав в АйТішечку і хто мені допоміг це зробити. Постараюсь коротко. Мені 29 років і я військовий фінансист. З дитинства мав цікавість до комп’ютерів, до нових технологій і так далі. Одного разу зловив себе на думці, що рутина та жорстока реальність поступово душить мої мрії та не дають себе реалізувати. Просто проживав день за днем — чекаючи тільки коли наступлять вихідні. Шукав на кого перекласти відповідальність за те , що я не живу так, як мені хочеться.
У 2019 році настав день Х і я почав шукати як це змінити. Зацікавився програмуванням. Пропозицій і на той час було достатньо та не було розуміння що саме обрати. Сам по собі знаю, що те що безкоштовне не так мотивувало мене як щось, на що я витратив гроші. Гугл наше ВСЕ — багато переглянутих сайтів, черговий пошуковий запит і — «День відкритих дверей в GOIT — розкажемо і покажемо». Я там! Сподобався підхід, надана інформація та навчальна програма. Та як завжди трапляється, невпевненість та обіцянки на основній роботі — золотих гір, зупинили мене. І Це була моя помилка!
У 2020 році — спроба № 2 — марафон від GOIT — можливість спробувати елементарне! Вдале проходження — і маю знижку на навчання. Так я став студентом 25 потоку Fullstack online.
Під час навчання траплялися моменти, що не подобався викладач і те як він викладає матеріал, або ментор, який не перевіряє домашки — збиралася ініціативна група і писали менеджеру! Результат — нам змінювали лектора, або ментора і ми отримували бажане.
Конспект, відео Репети, лекції по HTML&CSS Юлії Клейменової, лекції по JS і React Саши Гревцової, лекції по Node.js Юри Кучми (Крабатона)) розжовували матеріал максимально просто і зрозуміло. Головне закатати рукава і вчити — як і в будь-якій справі! Командні проекти — наближений варіант роботи в компанії і класний досвід. Після закінчення навчання — кар’єрний сервіс, допомагає сформувати резюме і проводить навчальну співбесіду. Хтось скаже, це дурниця, а я скажу — необхідність. В мене перша співбесіда була під час навчання ще, на якому я, на запитання розкажіть про себе, розказав більше за свій бекграунд військового фінансиста, а не те що від мене хотіли почути. Пошук роботи — це ще одна робота! Ледве не забув, після закінчення курсів GOIT — тебе підключають до чатів в Telegrami — де тобі надають допомогу з тестовими, та й взагалі і по робочим питанням, що дуже допомагає!
Від кар’єрного сервісу отримував більше 5 запрошень на співбесіди в різні компанії. Правда в мене були запити дещо інші ніж у решти, я шукав парт — тайм! Єдиним вирішенням моєї проблеми — було далі вчитися. І так я завдяки отриманим знанням в GOIT, пройшов на безкоштовне навчання (успішно здавши тестові) в EPAM по напрямку фронтенд (залишив після першого етапу навчання та співбесіди до другого етапу ), та в Inoxoft по напрямку Node.js (успішно закінчив, отримав офер та відмовився бо не було можливості на повний робочий день), та в SPD-University — де і на даний час продовжую вчитися. Завершу тим, що без структурованої, актуально підібраної бази яку дали мені в GOIT було б дуже складно, входити в цю сферу, за що і Дякую Антону Чорному і всій його команді! Ви КРУТІ!