28 липня 2021 15:47

Юра Мельник, Junior Software Engineer в Onseo

Доброго дня. Хочу поділитись з Вами своїми думками та емоціями. Отже нещодавно я закінчив курс Full Stack Developer у GOIT, і мене просто переповнюють позитивні емоції, неможливо передати яке задоволення я отримував під час проходження курсу. Прекрасна програма та допомога улюблених викладачів Ігор Мацюк та Андрій Зубрицький змогли донести до мого розуміння усі нюанси при роботі з JavaScript та NodeJS. Я задоволений, що обрав саме цю школу,
адже саме вони допомогли мені досягнути успіху у сфері ІТ. Окрему подяку хочу висловити моєму менеджеру Аллі Карпенко. Дякую за підтримку 24\7, допомогу при вирішенні
будь яких питань, створення прекрасної обстановки для навчання, організацію різних зборів, настільних ігор, походів на різноманітні евенти з одногрупниками, де ми могли розслабитись і поділитись досвідом, успіхом.
Велика подяка Олександру Репеті, за його чудові вебінари. Саме ця людина дала мені можливість правильно підійти до навчання і полегшити розуміння програмування. Його вебінари проглядались на одному подиху та з повною ясністю теми.
Також хочу подякувати Вінницькій команді викладачів та організаторів за можливість навчання y offline режимі (так мені ще пощастило повчитись до карантину offline).
І звичайно ж дякую рекрутерам, HR-менеджерам, та особистому менеджеру за допомогу в працевлаштуванні.