31 травня 2021 19:47

Максим Заїка, Middle fullstack developer в Web Design Sun

Я випускник GoIT, групи 21+22 , Full-stack developer 2021 року. Я можу розповісти багато чого, але в 97% тільки хороше! Я прийшов на курси знаючи що є така назва HTML і CSS, як би на цьому мої знання майже закінчувалися. Було 4 етапи:
Frontend
1) HTML i CSS
2) Java Script
3) React js + всякі плюшки типу Redux i т.д
Backend
4)Node.js
Весь курс по Frontend вів у нас викладач Олександр Репета, здоров’я йому! Він неймовірно проводить вебінари. Курси у нас були онлайн і був запис кожного проведеного вебінару. Навіть враховуючи це... Олександр повторював інформацію по декілька разів і кожен раз намагався привести іншу абстракцію для кращого розуміння. Він ніколи не відмовляв в допомозі, за що йому окреме дякую.
Були електронні конспекти (які залишаються навіть після закінчення навчання як і вебінари, як і вся інформація під час курсу ). Написано доступно і максимально без води...
Ментори. Всі хто попадався, крім одного, Були чудові) Окреме дякую ментору Андрію Куруленко (прошу вибачення якщо фамілію неправильно написав) Він допомагав мені навіть коли це не входило вже в його обов’язки допомагати саме мені, так як він на деяких етапах не був моїм ментором. Він відповідав і допомагав чим міг і направляв.
Backend. Викладач у мене був Юрій Кучма. Теж свята людина. Він макимально мені допомгав в чому я не міг розібратися, або якщо була десь помилки в дз. Навіть ситуація коли я не знав щось по технічному завдані які дали мені роботодавці, він зі мною особисто зв’язувався і допомагав розібратися, щось підсказати. Максимально допомагав чим міг.
Було 4 командних проекта, в якому можна спробувати справжні ролі в команді і підтягнути знання після закінчення етапу. Круто!
Після випуску ніхто на мене не забив і допомагали влаштуватися. Дали декілька окремих кусів (як подарунок).
ще був подарунок у вигляді англійської.
викладачі дуже хороші. Але грфік проведення мені не сподобвся(
Я постійно через це пропускав...
Менеджери. Вони постійно були поруч, постійно мотивували, допомагали з організаційними питаннями. Якщо було щось не так, вони завжди намагалися виправити ці нюанси. Вони прекрасні, тут нічого сказати)
Особливе дякую менеджерам Viktoria Podchernieieva, ViktoriiaKlymenko за те що завжди були поряд)
Я нписав дуже багато хорошого. Це не значить що не було нюансів чи якісь проблеми. Але про них не те що немає сенсу говорити, я їх просто не пам’ятаю)
Все перекривалося великими плюсами.
Людина яка байдуже буде ставитись до навчання будь де, буде постійно чимось незадоволена. Але моє навчання ще не закінчено! GoIT дала мені те на чому я можу заснувати собі тепер світле майбутнє! Тепер починається навчання під назвою «Життя» :D
Зараз я вже отримав перший оффер і буду починати свою кар’єру в IT.
Доречі Конспект Олександра мені допоміг в отриманні оффера)
Дякую всім! І успіхів! Головне не лінитися.