3 жовтня 2020 10:58

Roman Pryymak

Всім привіт! Я закінчив курс Fullstack developer в GoIT і є чим поділитись. Прийшов я в компанію абсолютним новачком, тобто починав «з нуля». Думав, може бути складно не маючи бекграунду, в принципі, так воно і було. Але програма розрахована на новачків, тому хоч і доводилось багато сидіти вдома і вчитись на вихідних, але освоїти програму з такими поясненнями на заняттях і такою кількістю матеріалів, які доступні онлайн, цілком реально. Кожного тижня були домашні завдання, які перевірялись менторами і вказували, що потрібно виправити і над чим більше посидіти. Структура компанії добре продумана, менеджер Юля завжди підказувала і розказувала все, що тобі треба знати. А Віталік Калінбет просто чудово допоміг освоїти все, що треба знати джуну по React. За це їм велике дякую! Після закінчення курсів потрібно було шукати роботу і тут GoIT теж не забула про своїх випускників і «підкинула» варіант зі стажуванням у компанії, яка шукала фронтендерів. На щастя, вдалось успішно пройти це стажування і по закінченні компанія запропонувала мені першу роботу в айті. Дуже вдячний GoIT за ці знання, досвід і допомогу в працевлаштуванні, бажаю вам успіхів!!!)

Підтримали:  Анастасія Саржевська