16 березня 2020 23:32

Misha Chverkun-Kapush, React Developer в Rost.Company

GoIT обрав завдяки рекомендації друга, мене тоді переконали командні проєкти, раджу всім звертати на них увагу, вони дуже добре демонструють рівень школи. Наразі щасливий, що обрав саме цю компанію, бо отримав набагато більше, ніж очікував. Тепер уже я рекомендую своїм знайомим GoIT :)

Я навчався на оффлайн курсі FullStack.

Почну з того, що у GoIT дуже сильна база, тут є усе необхідне, щоб людина, яка готова наполегливо вчитися, нехай навіть із нуля, отримала всі необхідні знання та навички й успішно працевлаштувалася!

Конспекти Саші Репети — це нереально круті матеріали, які постійно оновлюються. Чітка структура, найнеобхідніша інформація, усе по суті, нічого зайвого, приклади коду в CodePen (Ви переходите за посиланням, змінюєте код, відстежуєте зміни), у кінці кожної лекції додаткові матеріали, щоб поглибити знання, коли основний матеріал засвоєно. Конспекти шикарні, досі на роботі використовую їх, якщо потрібно щось згадати.

Вебінари Саші на кожну тему — топовий матеріал. Він дуже доступно пояснює, розжовує усі незрозумілі моменти, подача на найвищому рівні! Навіть якщо я пропускав лекцію, відеоматеріали усе компенсували.

Домашки важкі, цікаві, з чіткими критеріями.

Для вивчення англійської надавали доступ до платформи EnglishDom. Також був Speaking Club у вихідні.

На всіх етапах у мене були хороші викладачі. Особливо круто Макс Норец викладав, він має талант пояснювати важкий матеріал простим способом, я завжди отримував відповіді на свої запитання. Макс на кожній лекції старався, щоб усі студенти зрозуміли тему, уроки проходили у веселій, дружній атмосфері.

Було дуже зручно, коли викладач був водночас і ментором, це сильно прискорювало процес навчання.

Усі ментори були вимогливими. Якщо у домашній роботі була якась, здавалося б, незначна помилка, роботу не приймали, доки ти її не виправиш.

Cracking JS — це шикарний курс підготовки до технічної співбесіди, один із найяскравіших етапів навчання, мій улюблений. Ваня Лапа нереально крутий! Обожнював його уроки, тести, по декілька разів передивлявся записи лекцій, досі презентації час від часу перечитую. Були уроки по 4 години, це було реально цікаво, весело і дуже корисно. Ваня завжди мотивував нас, відчувалося його щире бажання, щоб кожен із групи успішно працевлаштувався. Дуже вдячний Вані за його роботу!

Було декілька клієнт менеджерів упродовж навчання, Таня Лапа НАЙКРАЩА!)

Дякую дуже Нікітосу за веселі кар’єрні консультації, допомогу в написанні резюме, підтримку під час пошуку роботи)

У GoIT я знайшов дуже багато однодумців, рекомендація одного з них допомогла мені отримати першу роботу)

Дуже вдячний працівникам GoIT за високу якість продукту та чудову атмосферу! Усім рекомендую цю школу, особливо людям, які знають, що зможуть вивчити самостійно, але хочуть прискорити процес навчання!

Підтримали:  Катя Грищук