7 жовтня 2019 20:45

Mykola Raschyk, Front-End Developer в Innovitive

Прошов курс Bootcamp. І можу сказати наступне. Спочатку програма навчання. Як на мене, програма дуже класна. Матеріал якісний, з чітким поясненням, структурований і з наведеними прикладами. Якщо не можеш зрозуміти, що прочитав, то на допомогу приходять скрінкаси Репети)) В його відео можна набагато краще розібратися в матеріалі а також дізнатися навіть такого, чого немає в електронних матеріалах. Звичайно інколи матеріалу не вистачало для кращого розуміння, і інколи деякі теми були не так розкриті, але програма розвивається і надалі, я впевнений, ставатиме тілька кращою і глибшою. Ну і ніхто не відміняв Google. Том, якщо є бажання щось вивчити, матеріал завжди можна знайти. Окрема Вдячність всім викладачам та персоналу GoIT. Я попав наче в коло давно знайомих друзів. Почував себе завжди комфортно і на своєму місці. І щоб не сталося, чи які не виникли б проблеми чи питання, всі завжди готові тобі допомагати і витрачати на тебе свій час. Це так би мовити, ще одна родина. Атмосфера неймовірна. Поринаючи в неї ти можеш ні про що не думати і сконцентруватися на своєму розвитку. Завдяки GoIT моє бажання розвиватися стало тільки більшим і я також знайшов багато друзів та однодумців)) Я щиро вдячний всім хто мене підтримува і допомага розвиватися)) І окреме дякую за фрукти та печиво))