Godlike Digital Solutions

21...80 спеціалістів

16 грудня 2025 15:53

Andrey Matiash, Product Manager в Godlike.Host

Працюю в Godlike продакт менеджером майже шостий місяць, довго не писав відгук бо якось не було потреби, але побачив кілька дивних коментарів (особливо по процессу співбесіди. Мене вона навпаки ще більше зацікавила в компанії))) і вирішив залишити свій. Якщо коротко, тут реально все чітко і по факту, процеси працюють, а не просто існують, вся компанія живе в одному ритмі, Jira, спринти по 2 тижні, без постійного «горить давай швидше», дедлайни адекватні і без нервів. Дуже зайшла документація, вона не для галочки, а реальною користі, майже на будь яке питання є відповідь, як з ЗП, відпустками, лікарняними, мітингами, і що важливо цими правилами реально користуються. Керівництво адекватне, без тиску і без історій з «я начальник», якщо є ідеї або питання завжди вислухають і підкажуть, до думки спеціалістів тут прислухаються. Працюємо ремоут, зарплата приходить стабільно, майже завжди в один і той самий день, після різного досвіду це реально цінуєш. Помилки не сприймають як трагедію, їх розбирають щоб не повторювати в майбутньому.
З мінусів, інколи забагато синхронізацій між відділами і лід созвони можуть трохи затягуватись, але це більше схоже на нюанси росту, а не системну проблему.
По зарплаті рівень середній по ринку, але якщо береш більше відповідальності, це помічають і компенсують.
Ще з приємного раз на місяць роблять онлайн івенти для співробітників, CS2, Бункер, Мафія, дрібниця але приємно. В цілому місце спокійне, зрозуміле і без зайвого стресу, я б компанію рекомендував.

Підтримали:  Waldemar Heisler Denys Koskin

LinkedIn

Немає коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.