Godlike Digital Solutions

21...80 спеціалістів

10 грудня 2025 12:01

Артем Дадаш'янц, DevOps Engineer в Godlike

Щож, Я пропрацював в компанії вже точно більше ніж пів року, пережив перебудову процессів, і можу написати впринципі чесний і відвертий відгук про роботу тут.

Перед тим як влаштуватися сюди на посаду DevOps Engineer, я бігав із компанії в компанію, проходив по 10-20 співбесід на місяць, і там було якраз те що описували кандидати нижче. Дивні відповіді, ігнор, інколи навіть хамство від рекрутерів. Вакансію Godlikeя побачив випадково, подаватися не хотів, бо звучало занадто класно (мало просили по технологіям, писали про вільний графік, і зарплатна вилка достатньо широка), але друг вмовив податися (благо це була 1 кнопка), і після надсилання резюме, я почекав годин 10.

Через ці самі 10 годин мені в телеграм упав той самий Вальдемар, котрого багато хто знизу назвав дивним, запропонував пройти тест, після котрого ми зідзвонилися (здається в той самий день), проговорили хвилин 40, де я травив максимально дивні жарти, я би сказав навіть чорні такі жарти (я не расист, але вони ріл були чорні). Вальдемар не переривав мене (як це пишуть інші), а просто тихо хіхікав і кивав головою. Потім мені дали тестове, сказали в мене на ньго 3 дні (роботи там було на 40 хвилин), і цілих 2 дні я нічого не робив (але писав Вальдемару що всьо, капец, не справляюсь, розбираюсь, бо я що? Правильно, срака лінива). На третій день після того як здав, мене покликали на співбесіду, і через хвилин 30, я вже оформлювався на роботу.

Весь цей час мені швидко і по суті відповідали (навіть мема скинули).

Під час роботи, прекрасні тімліди Маркіян, та СТО Ігор, постійно допомагали там де я чогось не знав. Весь колектив ставився нормально до будь-яких факапів (у мене таке вперше). Коли попросився перейти на нічну зміну (ну режим в мене такий), компанія підняла ЗП, аби компенсувати той факт що робота вночі важче ніж в день.

Компанія вцілому непогана, і швидко розвивається.

Чесно, навіть хз що далі писати, побачив погані відгуки про місце де з задоволенням працюю, і треба було якось поділитися своїм досвідом.

Підтримали:  Waldemar Heisler Denys Koskin

LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Забув додати що зарплату платять вчасно (інколи навіть швидше ніж обіцяють), регулярно переглядають, ну і ти завжди можеш почути фідбек від людей.