Go Wombat

Днепр, Ивано-Франковск

21 января 15:22

Bohdan Dovhaliuk, IT Marketing Writer

Коротко: Не рекомендую компанію для співпраці, оскільки не виконують домовленостей та повільно працюють.

Суть: Не оплатили тестове завдання, хоча ми про це домовлялися і я потратив на нього немало часу (плюс підключив людину з Європи, щоб більш якісно виконати роботу).

Деталі: Відгукнувся на позицію IT Marketing Writer. До мене звернулася HR Катерина в середу 6 січня. Інтерв’ю запланували аж на 11 число. В його процесі домовились з Арменом (їх маркетолог), що я зроблю тестове і вони за нього заплатять (хоча я розраховував не брати за нього гроші в разі утвердження мене на роботу, а лише зробити це, якщо мені відмовлять). Сказали, що вишлють ТЗ сьогодні. Максимум — завтра. По факту я його отримав лише на третій день та ще й з граматичними помилками.

В цей же день я постарався приділити всю добу на якісне виконання завдання. Навіть спеціально підключив людину з Іспанії для вичитки тексту, оскільки цільова аудиторія статті — шведи, у яких англійська являється лише другою мовою по вживаності (власне, як і у іспанців).

Наступного ранку відправив їм готовий матеріал. Відповіді чекав чотири дні і нарешті зважився першим написати. Катерина відповіла, що, на жаль, моя робота не підійшла замовникам. Я тактовно сказав: «Окей, без проблем. Чи можу я розраховувати на оплату тестового?» Вона стверджувально відповіла на це питання, але на мої наступні повідомлення перестала відповідати.

Порядність компанії прекрасно висвітлюється в подібних дрібних деталях. Тому раджу добре подумати перед тим, як починати співпрацювати з компанією Go Wombat.

Поддержали:  Богдан Новиков

2 комментария

Ми надзвичайно цінуємо і уважно вивчаємо кожен відгук про нашу компанію. Адже репутацію неможна здобути за один день. Тому, звісно, нам дуже прикро реагувати на відвертий негатив і звинувачення в нашу адресу від людимин яка не працювала в компаніі ані хвилини. Але не зробити цього було б не правильно і означало б згоду з написаним.

Пропонуємо наш погляд на описані у дописі Богдана події.

Ми дійсно розглядали пана Богдана у якості претендента на посаду копірайтера. Відтак, керуючись поширеною практикою оцінки здібностей кандидата, наші співробітники запропонували Богдану написати пробний текст бізнесової тематики. На наш подив, наданий на розгляд менеджерам варіант статті був заснований на расистських ідеях та містив чимало некоректних порівнянь. Подібні словесні конструкції та ідеї далекі від принципів рівності та поваги до людської гідності, прийнятих у цивілізованому суспільстві. Для нас стало неабияким шоком отримати контект такого ґатунку від людини, яка називає себе копірайтером. Окремо зазначимо низький загальний рівень у логіці викладення, більше схожий на «потік свідомості», аніж на якісний матеріал. Більше того, як потім зазначав сам Богдан, на розгляд нашим менеджерам був відправлений текст, що пройшов proofread кимось з його знайомих іноземців. З чого стало остаточно зрозуміло, що самостійно виконувати очікувані обов’язки він нездатний.

Цілком передбачувано Богдан отримав негативний відгук на представлений допис. Після чого почав шантажувати нашу колегу і вибивати з неї обіцянки оплати як за власне текст, так і окремо за proofread, англомовний копірайт, коментарі та витрачений на комунікацію час. Звертаємо увагу, що питання оплати стало руба саме після негативного рішення щодо його кандидатури. Зазначимо, що наша компанія завжди в подібних сутуаціях керується принципами чесного бізнесу і окремо обговорює питання оплати пробних завдань та процес внесення правок. З паном Богданом цього не відбулося через його ініціативу. В підсумку шляхом шантажу й психологічного тиску наша HR Катерина була змушена прийняти його умови оплати, навіть за неякісну роботу. Варто нагадати й настійливі вимоги Богдана працювати нашим співробітникам на вихідних. Хоча як компанія ми вважаємо приватний час найбільшою цінністю наших співробітників і категорично проти понаднормової праці.

Коли ж з ініціативою з’ясувати всі деталі та знайти взаємопорозуміння до пана Богдана звернувся CEO компанії, «вартість» його послуг злетіла вп’ятеро, що свідчить про банальний шантаж. Очевидно, саме це й було метою всієї активності пана Богдана.

Але ми все одно вдячні Богдану, адже такі ситуації вказують і на наші слабкі місця. Компанія активно розвивається і наразі має великий потік кандидатів на різні посади. Нам слід бути більш підготовленими до взаємодії з різними людьми та намагатися давати зворотній відгук у будь-якій ситуації у щонайкоротші терміни. Дякуємо за цей урок.

Поддержали: Armen Grygorian

Терпіти не можу настільки зухвалу брехню. Ще й звинувачення в безграмотності від людини, яка купу помилок допустила в тексті (як при спілкуванні зі мною по пошті, так і тут). Тепер не дивно, чому ТЗ від Go Wombat аналогічно не відрізнялося високою грамотністю. Тому менше слів — більше фактів. Надаю усім охочим відкритий доступ до папки з скріншотами усіх переписок з Володимиром та Катериною + ТЗ в оригіналі і кінцева завершена стаття:
drive.google.com/...​Sypkwop5LhkYZ?usp=sharing

Прошу замітити, що на зображеннях усі дати збережені і відповідають тим даним, які я вказав у своєму коментареві вище. Видно і email-адреси. Чекаю тепер звинувачення у тому, що це все — фейк, створений у фотошопі.

P.S. Ніяких грошей мені досі не заплатили і я вже їх не очікую. Зараз вже йде мова про мою особисту репутацію і справедливість.