Я працював в цій компанії майже 2 роки як Frontend розробник і у мене залишились лише приємні враження: прекрасна висококваліфікована команда девелоперів; цікаві проекти, де я працював напряму з клієнтами без втручання Go в робочі процеси, але із забезпеченням всім необхіднім для комфортної роботи; гідний рівень компенсації вище ринка; чудовий офіс в Києві, хоч я і працював в основному віддалено. З огляду на ретроспективу, прийняти офер в цю компанію було дуже правильним рішенням з моєї сторони.

Привіт! В компанії працюю майже рік (50% — веб розробник, інші 50% — менеджер веб напрямку). Ніби період невеликий, але дуже насичений на події.

Для мене відгук про компанію — це саме про Go Interactive, а не проект, адже тут може бути інакше, залежить від клієнта, процесів, команди і т.д. Мені з проектом теж пощастило — сторона замовника = максимальна концентрація адекватних і хороших спеціалістів! 💪

Негативних пунктів не буде, хоча я зазвичай прискіпливий до деталей 🤓
— Досить велика компанія, має багато проектів і налаштовані процеси + разом з тим зуміла зберегти душевність колективу, мінімум бюрократії та комфортну атмосферу. Хто працював в різних за розміром, зрозуміє, про що я.
— Чудова підтримка в усіх напрямках: технічна, юридична, фінансова, HR, адміністративна. Зазвичай ти вільний у виборі, але перед тим, як його приймеш, тобі розкажуть деталі варіантів, пояснять нюанси, попередять про можливі ризики. При чому хочу сказати, що це завжди відбувається з турботою 🤗 Компанія досить вдало організувалась під час ковідних та воєнних стресів. Окрема подяка Сергію Таранову (СЕО) за вчасні та необхідні інформування, підтримку та сильну позицію під час війни.
— Офіс в Києві розміщений в дуже зручному місці. За ним доглядають і насичують комфортними та смачними плюшками 😉 І якщо чогось не вистачає, можна запросити і отримати.
— Рівень компенсації вищий середнього ринкового. Працівник, компанія та клієнт бачать те саме число в офері і це звільняє від думки, що тебе десь дурять.

Підтверджую слова з інших відгуків: поки все добре, ГО не заважає, а навпаки — може зробити краще; коли щось іде не так, ГО підтримає та допоможе. Дякую! 🤗

Підтримали: Elena Tyaglaya

за 2,5 роки виключно позитивні враження — затишний офіс; приємний колектив; швидкий, зручний і прозорий процес інтерв’ю;
найбільше сподобалось, що `go` взагалі ніяк не втручається в робочі процеси з замовником, тобто по суті працюєш прямим контрактором на міжнародні продуктові компанії

Підтримали: Alina BotchenkoElena Tyaglaya

Хорошая компания, очень уютный офис и приятные люди. Проработал в компании полтора года, за которое могу отметить только положительные стороны:
— удобное местоположение
— уютный офис
— поддержка со стороны компании и помощь в решении любых вопросов
— приятный и дружеский коллектив
— различные бонусы в виде угощений и курсов по изучению иностранных языков

Уютная, можно сказать камерная, аутстаф компания. При хорошей погоде даже не замечаешь, но когда понадобиться помощь они тут же рядом. Провел в их стенах почти два года, мог бы и больше но совратили стартапы :)

Плюсы:
— сильная административная и юридическая поддержка
— уютный офис почти в самом центре
— сплоченный коллектив компании
— поддержка коммуникаций с клиентом
— и отдельные RockStar члены команды: Аня Москаленко, Андрей, Алина, Юля и конечно же человек решающий все вопросы Сергей Таранов

Компания, в которой ты чувствуешь себя как дома — первая ассоциация, которая приходит на ум, при воспоминании о работе в Go.
Проработала чуть меньше года и это та самая компания, в которую хочется приходить:
— дружная атмосфера
— прекрасная офисная инфраструктура
— в каждый (даже мини) праздник всегда порадуют угощениями
— отличные условия комфортной работы
— решат, наверное, любой волнующий Вас вопрос
— ну и удобное местоположение, конечно же

Спасибо за прекрасное рабочее (и не только) время!
И конечно, отдельное спасибо Anna Moskalenko за то, что нашла меня :)

Компания сейчас очень активно растет и развивается. Каждую неделю в офисе появляются новые люди. На сегодня в компании уже более 100 сотрудников в двух городах. Но не смотря на такой активный рост, атмосфера в компании очень дружественная и даже домашняя :)

Вакансії Go interactive