ГО «ІЕІ»

21...80 спеціалістів
Одеса

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Співпрацював з даною компанією в якості стажера Python Data Engineer протягом місяця.
Гадаю, компанія може дати дуже крутий досвід людині, в котрої до цього взагалі ніякого досвіду не було, як, наприклад, у мене.
За місяць я навчився будувати пайплайни для формування баз данних а також автоматизувати работу з документами у середовищі Google Cloud.
Хочу подякувати за цей досвід.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.