GM Consulting

Працювала до/під час пандемії 2,5 роки на проекті, пов’язаному з університетами США.
Сам проект дуже цікавий і досить складний, дозволив прокачати багато навичок. Єдине, що трохи напрягало, так це постійні овертайми (хоч і оплачувані) перед релізами. Команда distributed, але якихось проблем з цього приводу не виникало.
А от до керівництва компанії та HR/office manager було багато питань. Якщо вам треба офіс з «плюшкам», мед. страхування і т.д., то вам явно не сюди. Якщо хороша команда і challenging project, і готові закрити очі на все інше (навіть на договір з лівим ТОВ), то можна спробувати.

Підтримали: Валерія Деньга

Перше, що здивувало в плані співпраці з компанією — це заключення договору з компанією, яка займається деревообробкою.
По завершенню роботи пообіцяли оплатити невикористану відпустку з останньою зарплатою, але щось пішло не так і Роксолана (HR/Recruiter) просто сказала, що керівництво виплату не узгодили, тому платити нічого не будуть. Після недовгих обговорень написали ряд дивних умов (про те, що мені оплатили державні свята; про те, що в лютому було менше робочих днів ніж в звичайному місяці; про те, що йде мова про розривання контракту до року часу) через які виплату не узгодили, але жодної з умов не було вказано в контракті чи job offer-і. Після уточнень з моєї сторони Роксолана просто перестала відповідати на мої повідомлення.
Дивно, що менеджмент обирає зекономити декілька сотень замість того, щоб залишити хороші враження про компанію.

Працюю в компанії десять місяців, після тривалої роботи у классичних українських айті фірмах тут дуже подобається формат роботи. 99% часу це взаємодія з клієнтом з США. Ніякого мікроменеджменту, все працює чітко по правилам компанії та клієнта.
Зі сторони клієнта максимально привітна та професійна команда, яка розуміє поточну ситуацію в країні та завжди йде на зустріч. Гнучкий графік, мінімум мітингів, всі задачі чітко описані у джирі, ніхто не підганяє та не ставить нереальні сроки.
Зі сторони київського офісу теж все добре — зарплату платять вчасно, вирішують всі питання дуже швидко.

Працювала в компанії протягом 3 років на проекті для шкільної освіти у США.
Замовник дуже приємний, гнучкий, проект цікавий, але соціальна політика компанії дуже неприємна.
Мені мовчки не виплатили останню зарплату, і довелося її «вибивати». Про умови виплати (після доставки робочого ноутбуку з-за кордону у воєнний час) наперед не обговорювали і стикнулася з невиплатою постфактум.
Доводилося стикатися з грубою непрофесійною поведінкою адміністратора компанії, відповідального за виплату зарплати. Коли останню все ж виплатили, до неї не включили обіцяну компенсацію за послуги бухгалтера.
Багато колег стикалися з неправильними розрахунками зарплати, про що першими ж помічали.
За 8 років досвіду айті в 5 компаніях жодного разу не стикнулася з настільки ігноруючою та соціально негнучною політикою.
Останній рік часто не отримувала відповідей на запитання від HR та навіть не було привітання із Днем народження, як і відповіді на прощальний лист.

Підтримали: Anton HusievEugeneAnton Nikolaiev

Працюю в компанії трошки більше року на позиції проектного менеджера. Складні, але цікаві проекти з широкою географією. Зручне положення офісу, по зарплаті та термінам все чітко.
Але основна ізюминка це, звісно ж, крутий колектив.

Работаю в компании GM Consulting полтора года на позиции аналитика и очень довольна))) Проект — интересный, коллектив — отличный, ЗП платят вовремя. Очень радует, что есть возможность общаться с американскими заказчиками напрямую.

Підтримали: Aleksandra Peteichuk

За время работы здесь, хочу сказать что это — не плохая компания. Не смотря на то, что продукт не простой, работать все равно интересно. Есть небольшие сложности с совмещением работы офисов за рубежом, но тем не менее здесь ценят личное время сотрудников, а так же лояльное отношение к ним.Еще хочу подметить гибкий график работы ориентированный не на просиживание часов в офисе а на результат.

Підтримали: Aleksandra Peteichuk

В компанії працюю 1,5 року. За цей період отримав дружній колектив та відмінні можливості кар’єрного росту. Спеціалісти які працюють з тобою поруч — компетентні та досвідчені. В цілому, рекомендую компанію як можливість отримати відмінний досвід в таких областях як аналітика та розробка