Glow Design Agency

до 20 спеціалістів
Одеса

Працюючи на позиції SDR у Glow вже майже рік, я хотів би поділитися своїми враженнями від роботи в цій неймовірній компанії. Glow Design Agency, яка спеціалізується на продуктовому дизайні та UX/UI розробці, дійсно заслуговує на увагу через свій стрімкий розвиток і професійний підхід.

З самого початку моєї кар’єри тут, я відчував дружню атмосферу і відчуття сімейного колективу, що робить процес роботи не тільки продуктивним, але й приємним. Принцип «win-to-win» та прагнення до спільного успіху є ключовими аспектами нашої корпоративної культури.

Особливу подяку хотів би висловити нашому HR, Даші, яка є справжнім серцем компанії. Її професіоналізм, теплота та підтримка зробили мою інтеграцію в команду надзвичайно м’якою та легкою. Це дозволило мені швидко зануритися у цікаві проекти та розвиватися як професіонал.

Glow вирізняється своїми цінностями, ставленням до співробітників та турботою про їх комфорт. Наші внутрішні бонуси та підтримка створюють неперевершене робоче середовище.

Підсумовуючи, я дуже гордий та задоволений, що є частиною Glow. Культура співпраці тут не тільки допомагає досягати професійних вершин на індивідуальному рівні, але й сприяє успіху всієї команди.

Підтримали: Daria Haman

Я працюю в Glow Design Agency як проєктний менеджер вже 5 місяць

Glow Design Agency, спеціалізується на продуктовому дизайні і UX/UI розробці.І у цьому — ми дійсно струмко розвиваемось
У нас в компанії завжди панує дружня атмосфера та відчуття сімейного колективу. Ми віримо в принцип «win-to-win» і завжди прагнемо до спільного успіху та взаємодопомоги.

Особисто для мене, однією з найбільших переваг компанії є м’яка інтеграція в колектив, що дозволяє швидко розпочати цікаві проекти та розвиватися професійно.
Glow Design Agency надзвичайно особлива завдяки своїм цінностям, ставленню до співробітників і турботою про їхній комфорт. У нас завжди готові надати підтримку, допомогти та надихнути, і наші внутрішні бонуси роблять наше робоче середовище ще кращим.

Загалом, я дуже гордий та задоволений роботою в Glow Design Agency. У нас завжди відчувається підтримка, і культура співпраці допомагає досягати успіху як на індивідуальному, так і на командному рівні.

Працюю в Glow як Product Designer два місяці. З самого першого дня, починаючи зі стадії рекрутингу (співбесіди з HR та зворотного зв’язку щодо тестового завдання від лід дизайнерів), мені стало зрозуміло, що це саме те місце, де я хочу зростати та розвиватися.

Процес онбордингу і весь тестовий період залишили у мене глибоке враження від підходу компанії до нових співробітників. Я навіть не уявляв, що інтеграція в колектив може бути настільки легкою та гармонійною — це дуже важливо для комфортного старту на новому місці.

Особливо приємно бачити, як компанія дбає про кожного співробітника, створюючи умови, що дозволяють рости професійно. Регулярні лекції, воркшопи, тренінги — це лише кілька із ініціатив, що сприяють професійному зростанню.

Я дуже радий, що став частиною такої крутої команди!

Підтримали: Daria HamanNikita NanashyLusi Gram

Працюю в Glow Product Designer. В компанії дуже крута комунікація з співробітниками, усі готові вислухати та допомогти втілювати твої ідеї, це дуже цінно особливо коли бачиш дійсно щирий інтерес. Завдяки цьому ти завжди готовий віддаватись на повну у своїй роботі.

Також завжди проходять лекції, воркшопи на різні теми, для того щоб підвищити скіли робітників. З впевненістю можу сказати, що в цій компанії приділяють час особистому розвитку кожного і готові допомогти.

Я рада, що є частиною такої крутої команди з крутими та амбітними ідеями, які цікаво реалізовувати в життя <3

Працюю в Glow фінансовим менеджером.
Комфортні умови роботи, цікаві задачі та турбота про кожного. Здавалося б, ну що ще потрібно для того щоб працювати з задоволенням і відчувати свій вклад в єдину справу?
Але тут добре знають чим здивувати. Можливо банально.. Проте тут кожен може бути собою. В команді всі різні, яскраві особистості зі своїм стилем роботи, нестандартними і вибуховими ідеями, та головне готовністю допомагати, підтримувати і надихати.
В компанії кожен транслює чудові людські якості, професійний підхід до роботи та вміння приймати бачення інших на ті чи інші речі.
Насправді — не так вже й просто дійти до такого рівня, але Glow це вдалося.
Рада бути частиною команди та розділяти цю філософію :)

Проходила співбесіду з HR-менеджеркою Дар’єю. Спілкування було легким, цікавим, щирим. І загалом розмова справила на мене приємне враження. Це саме та співбесіда, коли ти забуваєш про хвилювання і насолоджуєшся розмовою. Гарне ставлення до тебе як до кандидата спонукає до відкритості, щирості та чесності. А це багато у чому визначає і саму компанію.

Працюю в Glow SMM-менеджеркою вже 2 роки. Ціную тут дуже високий рівень турботи про сівіробітників, доволі комфортні умови та прозорі шляхи для розвитку. Керівництво підтримує ініціативність та ідеї команди, мотивує матеріально та нематеріально, що дуже круто.

Також це мій перший досвід роботи в офісі, і можу сказати, що процеси роботи дійсно спрощуються за рахунок комунікації «тут і зараз». Тут відчуваєш, що твій внесок цінується.

А маленька команда створює відчуття затишку на робочому місці. Хоч іноді лінишся йти в офіс (на такі випадки є віддаленні дні), але все одно працюєш кожного дня з повагою та любовʼю до своєї роботи. Рекомендую glow як роботодавця!

Пропрацював у компанії 2.5 роки і за цей час багато чому навчився на проектах з різних індустрій, імпонує класний колектив та ставлення агенції до своїх співробітників. Агенція орієнтується на дизайні складних продуктів і співпраці на довгостроковий термін зі своїми партнерами тому для дизайнерів є класна можливість розвинути свої навички з багатьох сторін і побачити результат на власні очі, а потім ще не раз покращувати наявні продукти разом з розробниками.

Окремо хочу відзначити патріотичне ставлення компанії з початку повномасштабного вторгнення і організацію зборів агенції на допомогу захисникам, а також підтримку своїх співробітників у такі часи.

То якщо вас цікавить можливість для розвитку, ворк-лайф балансу та знайомства з крутими людьми які не тільки вас чомусь новому навчать, але й залишать легендарні спогади то вам до Glow Team :)