Glovo

25 листопада 2021 21:27

Taras Martyniuk, DevOps

Теж залишу свій негативний відгук стосовно рекрутменту. Написала мені рекрутер Анастасія на e-mail, з пропозицією вакансії DevOps. Я відгукнувся, що мені цікаво, вона попросила CV,
відправив, задав декілька питань. В описі вказано, що Київ/ремоут, вона запитала мене, чи я готовий релокувати після карантину. Відповів, що не відомо, коли те закінчиться, а коли закінчиться, то можна буде і релокуватися. І все, відповіді на це не було. Потім рівно через тиждень Анастасія стукається до мене в скайп, вибачилась за затримку, і запитує, чи мені все-ще цікаво. Відповів, що цікаво, і все, пройшло більше 2-х тижнів, відповіді на моє повідомлення нема. Явно знак, що не варто звʼязуватися, зважаючи на решту відгуків тут )

Тарас, це ще добре, що ви не пройшли два кейса с 2 захистами + 5 інтерв’ю до того, вам не писали як ви вразили команду, на першу і другу вакансію (яку вони самі і запропонували). І ви не пішли з попередньої работи завчасно, тому що були впевнені, що «ну точно повинні вже взяти»...
Тепер йде третій тиждень після захисту кейсу, я випадково побачила, що другу вакансію нещодавно виклали у LinkedIn і, мабудь, не буду нагадувати HR про обіцяний зворотній зв’язок, а напишу одразу Oscar Pierre, хоч пару емоцій висловлю.
Такого я не відчувала дуже давно, і не бажаю нікому.

Підтримали: Taras Martyniuk