glomex

Нещодавно проходив співбесіду у дану компанію. Взагалом усе сподобалось під час інтев’ю але фідбек як на мене був дивний.
Враховуючи те що в мене 7 років досвіду і писати що ми вам відмовляємо через те що ви мало працювали з Github та CloudFront як на мене трохи дивно — враховуючи те що це не дуже складні сервіси/інструменти на які потрібно витрачати місяці/роки часу щоб їх освоїти як наприклад Kubernetes або Hadoop. Плюс з фідбеком дотягнули аж до 7ї вечора.
Тому хотів би сказати наступне — якщо вам чимось не сподобалась людина — краще кажіть як є ніж прискіпливо шукати у цій людині мінуси щоб аби щось їй відповісти щодо відмови і писати це о 7й вечора.
Я розумію що зараз на ринку праці все для роботодавця але треба трохи поважати кандидатів.

Доброго дня, George, дякуємо за зворотній зв’язок.

Нам справді шкода, що наш фідбек викликав у Вас негативні емоції. Найпростіше, з нашого боку, це формально відмовити кандидату. Але ми, коли можливо, намагаємося бути конструктивними та пояснювати наші рішення. Ми сподіваємось, що певні деталі можуть допомогти кандидату надалі. Вочевидь, ми іноді робимо це не ідеально. Завдяки Вашому відгуку, ми переглянемо цей процес. Наприклад, ми зробили рев’ью цього фідбеку і бачимо, як можна було зробити краще.

Щодо таймінгу. Кожна кандидатура проходить внутрішнє рев’ью на основі фідбеку інтерв’юерів, після чого приймається рішення. Ми завжди хочемо дати фідбек якомога швидше, але синхронізація, обговорення та прийняття рішень, разом з комунікацію може займати певний час.

Щодо того, чи сподобався кандидат, чи ні. Хочу сказати, що інтерв’юери дали дуже позитивну оцінку комунікації з Вами. Наш фідбек стосується лише застосовності досвіду та знань кандидата до поточної позиції, а не оцінка досвіду кандидата (чи самого кандидата) в цілому. Також у фідбеку, було визнання високого рівня навичок в декількох технологіях.

У будь-якому разі, бажаємо Вам успіхів у Ваших пошуках комфортного місця роботи.

Працював у Гломексі data science інтерном, пропонували залишатися, але не зміг комбінувати з навчанням. Проте спогади залишилися лише хороші: офіс невеликий, але затишний і знаходиться зручно (у самому центрі Подолу), приємний та ввічливий колектив, цікаві проекти. Приставлений до мене куратор завжди допомагав та з розумінням відносився, коли потрібно було від’їхати по навчанню. Загалом, дуже задоволений тим часом, що вдалося тут пропрацювати

Підтримали: Kateryna ArkhangelskaSergey Klok