glomex

Київ

1 відгук

Працював у Гломексі data science інтерном, пропонували залишатися, але не зміг комбінувати з навчанням. Проте спогади залишилися лише хороші: офіс невеликий, але затишний і знаходиться зручно (у самому центрі Подолу), приємний та ввічливий колектив, цікаві проекти. Приставлений до мене куратор завжди допомагав та з розумінням відносився, коли потрібно було від’їхати по навчанню. Загалом, дуже задоволений тим часом, що вдалося тут пропрацювати

Підтримали: Kateryna Arkhangelska