Globalluxsoft

21...80 спеціалістів
Харків

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

В компании уютно, по домашнему.
Есть печеньки.

Приятный и дружественный коллектив.
Есть возможность роста.
Работа без стресса.
То что я и искал :)

Работаю в компании с 2017 года в статусе NodeJS Backend Developer.

Начинал работу в компании как leadgeneration manager в 2017 году, на данный момент возглавляю outbound отдел, что наглядно показывает возможности личностного развития в данной компании.

В коллективе все очень уютно и по-домашнему — это очень ценно. Постоянные крутые тимбилдинги и корпоративные мероприятия.

Полная свобода действий, на проектах внедряю те процессы, которые считаю необходимыми, инициатива только поощряется. Всегда могу обратиться за советом к руководству компании в ситуации когда нехватка опыта не позволяет решить вопрос самостоятельно.

Процессы построены чётко, без лишней бюрократии и любой вопрос можно решить в кратчайшие сроки.

Отличное место для комфортной работы и профессионального роста.

Підтримали: Andrew Radomsky

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.