GlobalLogic

Київ, Харків, Львів, Миколаїв

26 грудня 2022 20:37

Svitlana Shylova, Project Manager з 2017 року

Пропрацювала в Глобалі 6 років. Взагалом, гарна компанія, приємні люди і надзвичайні досвідчені інженери! Досі сумую за своєю командою :*

З недоліків — було дуже неприємно, що рекрутери залишили без відповіді після 6 років співпраці, коли намагалась повернутись після перерви. Розумію, що може exit фідбек був не дуже, може резюме не підходило, але треба мати повагу відписати одне речення..

Окрім цього, з якоїсь незрозумілої причини, коли йшла, мені не нарухували MBO (management by objective) за два останніх місяця, хоч і підтвердили, що буде. Вчасно не мала змоги побачити (тому що відмовили нарахувати наперед та я поїхала на кілька місяців), а потім вже діла нікому не було. Було дуже прикро, враховуючи скільки мільйонів ревеню допомогла заробити компанії свого часу.
Хотілось би вірити, що то була випадковість, але напевне, все ж непрофесійність :(

Підтримали:  Iryna Androshchuk Olena Chaban Irina Irina

Світлано, дякуємо за теплі слова та приємні враження щодо команди та співпраці з GlobalLogic протягом 6 років. Нам дуже прикро за те, що ваша комунікація з рекрутером склалась таким чином, що зіпсувала ваше враження від компанії.

Щодо вашої ситуації з нарахуваннями та виплатами винагороди — ми докладно розібрали цю ситуацію всередині команди й за нашими даними всі складові вашої винагороди за перший квартал фінансового року (1 квітня — 30 червня) були виплачені у повному обсязі і включені до фінальної виплати вашої компенсації.

На рахунок останнього, нажаль, ця інформація не відповідає дійсності, та це вже в минулому. Зробіть роботу над помилками та покращуйте процеси. Всього найкращого!

Підтримали: Irina Irina