GlobalLogic

Київ, Харків, Львів, Миколаїв

6 лютого 2015 23:41

Павло Черніков, Oracle DBA з 2012 року

GlobalLogic — хороший старт і невдалий фініш. Працював в ГЛ два роки і ніякого бажання залишати його не було. Тепер коли це сталось, вимушено- проект закрили, ніякого бажання повертатись немає.
1. Камінь в город менеджера — не гарно казати завідомо неправдиву інформацію і обнадіювати — працевлаштувати кілька десятків спеціалістів всередині компанії неможливо.
2. Медична страховка працює, користався. Але за останній місяць ГЛ не заплатив. Якби хтось про це попередив, а так на звернення в страхову- «ваша справа в архіві» і неприємний осадок.
3. Прикольно, що відшкодування за таксі вирішили нарахувати через два дні після офіційної дати звільнення. Тоді, коли перерахувати кошти на мій рахунок вже неможливо — я офіційно не працюю в компанії. Краще б не згадували про нього.
4. Ну і головне. Написана заяву, заповнені фінальні таймшити, вчасно зданий ноутбук, бейджик і все інше. Формально ще у відпустці але фактично їду в ЮКей на нове місце роботи. Кінець місяця — на ЗП на новому місці ще рано чекати — немає ні рахунку в банку. Звичайно ж розраховуєш на свою законну ЗП із глобала. Кінець місяця, все немає і немає і на пошту падає- «лист щастя» — ви потрапили в стоп ліст бо не підписали акти. Здрастє, перед відїздом заходив в бугалтерію і питався що можу підписати зараз, бо за тиждень фізично буду в іншій країні. На виправдання ГЛ мушу сказати що таск на звільнення містив рядок — отримаєте ЗП коли підпишете акти, але це повністю стерлося інформацією з живого спілкування — акти будуть готові, коли нарахують кошти. Я не бугалтер і не знаю процедури, саме тому в нас є люди які цим опікуються, я ніколи не потрапляв у стоп ліст, бо підписував акти вчасно. Не применшую своєї частки провини, був рядок, я його бачив, але ....
а) Описав ситуацію, потрібно знімати хату, потрібно за щось місяць жити — відповідь проста і однозначна — підпишіть акти і висилайте поштою.
б) Саме тоді коли ЗП була реально потрібна і вона мною чесно зароблена, її не видали через бюрократичну процедуру. Ніякої ДОВІРИ до свого колишнього колеги немає — вєчєром дєньгі утром стулья. Якби мені нарахували ці гроші я б відчував ще більшу відповідальність перед КОЛЕГАМИ і передав би документи.
в) Менеджер з пункту 1 пообіцяв глянути що можна зробити — ні атвєта ні прівєта.
в) Як результат, просто за тиждень «зволікання» втрачено більше 300 фунтів чесно зароблених грошей.

Процес працевлаштування був куди приємніший....

Підтримали:  Dmitry Bogart Ira K Sergey Pogorelov

5 коментарів

Хорошая компания но с увольнением таки да все так и осталось. деньги после подписания актов а акты на следующий месяц после увольниния ... вроде никто не скрывает но всеравно неожиданно ... отработал месяц уволился ... а неет надо еще через несколько недель подписать акты и тогдауже деньги :) Зато теперь акты можно онлайн.

Павел, добрый день!

Спасибо за ваш отзыв и комментарии. Мы знаем, что Вы уже получили компенсацию в полном объеме. Вместе с тем, мы делаем все, чтобы подобная ситуация больше не повторилась. Уже закончили внутреннюю проверку, улучшаем процессы и процедуры, работаем с ответственными департаментами и т. п.

Спасибо за сотрудничество с GlobalLogic и успехов на новом месте!

P.S. В оправдание менеджера можем только сказать, что он неисправимый оптимист :)

Підтримали: NewOne NewOne

Доброго дня!

Відповідь дипломатична, як і подобає ПР менеджеру:)
В житті звичайно бувають і більші проблеми, в даному випадку це взагалі не проблеми, швидше дрібні неприємності. Просто шкода що вони стались саме в тій компанії в якій так чудово працювалось. Ще раз наголошу — по пункту 4 усвідомлюю що це швидше моя вина(особливо після фейла із підписами), я явно не в такій позиції щоб висловлювати претензії, просто хотілось в цій ситуції трошки розуміння і компромісу.
Тут як то кажуть ложечка знайшлася, а осадок залишився.
В будь якому випадку дякую за ваш коментар.

ПеС. В даному випадку краще б він був просто реалістом — ми б це прийняли з більшим розумінням:)

Успіхів вам:)

Підтримали: Vladyslav Tkachuk

Дякую, взаємно! Впевнений, що ця історія всіх чомусь корисному навчить. І менеджера — теж :)

И не только с вами такие события приключились,слава Богу во время очнулись,и воспользовались даже услугами адвоката,чтобы в конце месяца при увольнение была в полном обьеме ЗП.Самая ......... компания, и контракт уж скользкий какой.