Globaldev Group

Київ, Харків, Одеса, Вінниця, Берлін (Німеччина), Варшава (Польща), Краків (Польща), Лісабон (Португалія)

2 листопада 2022 17:07

Andrey Khmelovsky, Tech Lead

Проходил собеседование на позицию Lead FronEnd в продукт Bliq.
Очень приятная рекрутер Таня и ребята из Bliq. Успешно прошел все 4 этапа и спокойно ждал оффер.
К сожалению после 1.5 недели игнора получил сообщение, что клиент решил не нанимать никого из кандидатов и вообще меняет вектор требований.

Честно говоря, после 4х недель процессинга получить такое сообщение для меня было очень странно и не приятно.

Жаль потраченного времени.

Андрію, дякуємо за ваш чесний відгук.

На жаль, ми насправді чекали на фідбек від клієнта досить довго. Так склалось через декілька причин — по-перше, СЕО проекту був у відпустці, а по-друге, у цього конкретного клієнта, як і у багатьох іншіх, є свій власний темп процесингу кандидатів і прийняття рішень, і про обидва ці пойнти рекрутер вас попереджала.

Також ми вимушені не погодитись із вашим зауваженням про те, що ви отримали фідбек через півтора тижні ігнору — протягом цього часу рекрутер була із вами на звязку і неодноразово писала вам про те, на якому етапі прийняття рішення зараз знаходиться клієнт.
Ми дякуємо вам за ваш час та увагу до нашої компанії і проекту Bliq, у рекрутера і у команди залишилось дуже позитивне враження про вас. Будемо раді співпрацювати із вами в майбутньому.

З повагою,
Globaldev