Global Mediator

Київ, Житомир, Бухарест (Румунія)

Скоро буде 2 роки к я працюю у компанії Глобал Медіатор. Можу сказати, що тут в мене з’явилась друга родина. Тут панує повага та дружня атмосфера. Всі готові допомогти. В компанії немає швидкої зміни співробітників, тут зацікавлені у твоєму зростанні. Компанія орієнтована на родину, сімейні цінності, командний дух, любов до Києва та скандинавську модель введення бізнесу. Є короткі п’ятниці, ігри в настолки, перегляд фільмів разом, святкування у колі компанії.

Підтримали: Olesya Lukyanenko

Працюю в Global Mediator три роки. Дуже подобається тут бути. Приємний колектив. Багато активностей, онлайн і офлайн. Комфортно працювати з клієнтами. Постійний розвиток. Відчуваєш себе як у колі близьких друзів.

Підтримали: Olesya LukyanenkoZarina Bandivskaya

Працюю в Global Mediator понад 11 років. Багато колег працюють тут по 3-5+ років.
Стабільність — компанія зростає щороку, є відкриті вакансії, є власна «академія», де підготують з нуля. Переважна частка замовників з ЄС. Є і власні продукти.

Графік роботи — люди в компанії маю свободу вибору щодо способу роботи (офіс, віддалено, гібридно), овертайми не заохочуються. Компанія слідкує, щоб у кожного дотримувався work/life баланс. Короткі п’ятниці.

Люди — тут вміють слухати, і роблять це не для галочки. Підтримують та заохочують професійне зростання. До того ж компанія обирає клієнтів, яки самі хочуть розвиватися, тож стек технологій теж не стоїть на місці. Колеги завжди готові допомогти з питанням (технічні, організаційні і т.д.).
Відсутній мікроменеджмент, є можливість прямого діалогу з керівництвом. Прозора інформація про стан та новини компанії.

Регулярні тренінги як по soft, так і hard вмінням із залученням як сторонніх викладачів, так і самих співробітників.
Активності в позаробочий час для охочий. Корпоративні заходи (з розумними обмеженнями в наш час).

Про війну.
Назовні — підтримка благодійних фондів та заходів.
Всередині — забезпечення людей технікою на випадок блекаутів, забезпечення офісів додатковою енергією та запасними каналами зв’язку.

Сьогодні рівно рік, як я працюю в Global Mediator, і сказати, що я задоволена — це нічого не сказати. Це найкраща компанія з усіх, де я працювала, тут люди працюють по 5-7-10 років, плинності кадрів майже немає, і цей факт говорить сам за себе — тут надзвичайно комфортно працювати. На онбординг і адаптацію виділяється багато часу, немає тиску і жорстких часових рамок, тому працювати і навчатися новому цікаво. Тут роблять усе, щоб працівник був задоволений. Із беззаперечних плюсів — це гнучкий графік і можливість віддаленої роботи, я працюю коли мені зручно і маю змогу займатися родиною. До речі, родинам тут раді і на корпоративах і святкуваннях. Офіс кідс-френдлі і петс-френдлі, атмосфера приємна і невимушена. Щоразу як я буваю в офісі, я трохи шкодую, що живу не в Києві, хотілося би частіше тут бувати і спілкуватися з колегами.
Професійний рівень компанії дуже високий, тут багато вкладають в навчання і розвиток, хто бажає опанувати нове у своїй чи суміжній сфері і професійно зростати — в Global Mediator для цього все є.
Окрема любов — це тутешня Talent команда, серце і душа компанії, хто прийде сюди працювати, зрозуміє про що я.
Однозначно рекомендую!)

Я працюю в компанії Global Mediator вже 7 років і я дуже задоволений своїм вибором. Я маю можливість працювати з цікавими технологіями. Компанія підтримує професійне зростання та навчання, а також дбає про добробут та комфорт. Колектив дружній та співпрацює на високому рівні. Я відчуваю, що ціннять як мою роботу так і мене як особистість.

Більше року як я частина команди Global Mediator і, думаю, уже можна ділитись враженнями. Будь-яка зміна місця роботи — це досить емоційний і нелегкий пероід, але мушу сказати, що процес введення в компанію був дуже плавний. Тут людину слухають, чують і розуміють. Працюючи в партнерстві з десятками компаній за останні 10 років, таке відношення до людей, на жаль, я бачила не часто, тому тут це приємний бонус. GM дає можливість розвиватись професійно як для технічних спеціальностей, так і будь-якого іншого напряму, що є в компанії. Культивація культури навчання — невід’ємна частина як робочого процесу, так і спільного дозвілля і мені особисто це дуже імпонує.
Друзі сильно пізнаються в біді, тому окремо хотіла б сказати, наскільки гідно компанія себе продемонструвала за 7 місяців війни. На прикладі багатьох активностей підтверджує ті цінності, що задекларувала 10 років і пропагує протягом всіх цих років. Матеріально підримує колег, що потребують цього, а в пероід турбулентності навчає та інвестує у молодих технічних спеціалістів. З особливою турботою відноситься до ментального здоров’я та створює довгострокові програми для його підтримки. Тому від мене щира рекомендація!

Для мне Global Mediator — це друга родина та професійний розвиток з кожним проектом. Працюю близько 2 років на позиції QA. Позитивні моменти, цікаві таски та дружні колеги — це все про нашу компанію. Тут справді хочеться працювати та розвиватись адже чітко поставлені цілі на проектах, багато напрямків, комунікація між командами та класні клієнти. Позаробочим час — ми всі друзі і це супер. А ще у нас спільні обіди, короткі п’ятниці та інші круті плюшки. Приєднуйтесь до нас! :)

Global Mediator — це не просто місце роботи. Вже 2,5 роки, як я стала частиною дружньої, відкритої, веселої родини GM і впевнена, що надалі буду мати можливість розвиватися та отримувати задоволення від роботи в компанії. До речі, потрапила я на співбесіду саме через dou і дуже чекала зворотнього звязку, оскільки з першого враження відчула, що це буде СУПЕР.
Це те місце, де можна досягти балансу і гармонії між професійним ровитком, фінансовим задоволенням, емоційним станом та моральними відносинами з керівництвом та співробітниками. Також до плюсів можу віднести:
+відкритість;
+турбота про співробітників;
+комфортні умови роботи в офісах;
+активності в поза робочий час;
+постійні пропозиції по розвитку: soft skills trainings, english lessons, internal hard skills trainings;
+офіс в центрі міста;
+гнучкий графік роботи:
+ставлення один до одного.

До зустрічі)

Работаю в Global Mediator уже несколько лет и по своему опыту могу сказать, что, среди прочих преимуществ, здесь легко развиваться профессионально. Это и благодаря адекватному менеджменту, и ребятам, которые всегда помогут если где-то застрял, и замечательной атмосфере.
Менеджмент поощряет инициативность, не забывает оценить результаты проделанной работы, готов вкладывать в развитие навыков. Это мотивирует и дает понимание что твоя работа востребована.
Отличный коллектив, в котором люди всегда готовы помочь если в работе возникли трудности. А еще, с этими людьми приятно проводить время вне работы — всегда находятся общие интересы.
У нас дружелюбная атмосфера, нет ненужных напрягов и все очень по-домашнему. Просто занимайся любимым делом и кайфуй!

Отличная компания с шикарными людьми. Без бюрократии. Много разнообразных проэктов. В офисе всегда уютно и семейная атмосфера. Для сотрудников проводятся дополнительные тренинги, курсы англ. языка и довольно много активностей. Короткие пятницы :) Рекомендую!

Я работаю в Global Mediator уже больше 3 лет и это лучшее место работы среди тех, что у меня были! Из плюсов хочу отметить скандинавский стиль управления, что значит — никакого мидл менеджмента, ты работаешь напрямую с клиентом. Ты всегда можешь поговорить напрямую с руководством, если тебя что-то беспокоит, они очень открытые. Вообще подход семейный, мы очень много проводим времени вместе вне работы, у нас много всяких активностей и мероприятий, обстановка свободная и дружелюбная. Есть активности, которые компания организовывает, но очень часто мы самоорганизовываемся, даже в поездки :) Очень круто, что руководство доверяет сотрудникам, не включает микроменеджмент и надзирательство. Регулярно проводятся митинги, и все коммуницируется прозрачно, мы в курсе того, что происходит с компанией, особенно в такое тяжелое время это важно. От нас регулярно собирают фидбек и стараются улучшать моменты, которые мы озвучиваем. Компания развивается, уже очень много разных направлений запущено. От нас редко кто уходит, и этому есть причина — у нас классно :)