GIS Art

Львів

13 серпня 2022 0:41

Lidiia Kriuchenkova, Business Analyst

Проходила співбесіду на позицію БА, спілкувалася з HR Ігорем. Мене одразу насторожило, що на співбесіда з HR триватиме годину. На співбесіді Ігор задавав не пов’язані з роботою запитання. Не настільки особисті щоб припинити спілкування одразу ж, але було досить некомфортно.
Потім якимось чином зайшла мова про війну росії в Україні, і Ігор почав розповідати про свою подругу з Росії, яка дуже хороша, і взагалі не всі росіяни погані. Я пишу ’якимось чином’, однак було видно, що HR спеціально підводить розмову до цієї теми.
На наступний день після співбесіди у центрі Вінниці росія вбила десятки людей. Я з Вінниці і в той же день написала, що не хочу мати нічого спільного з людьми, які виправдовують росіян, а у відповідь отримала, що ’колективна відповідальність — елемент тоталітарного мислення ’.

Підтримали:  Kseniia Zelenska

Доброго дня, Лідія.

Прошу вибачення, якщо наш HR трохи перестарався з перевіркою Ваших софт-скілів та цінностей через некомфортні ситуації та провокації.

Позиція нашої команди по відношенню до росіян:
— всі громадяни Росії несуть моральну, політичну та матеріальну відповідальність за війну проти України, в тому числі ті, хто виступає проти режиму Путіна;
— але ми не повинні опускатися до рівня тоталітарної Росії і вважати ворогами і тих росіян, які є противниками війни і влади Росії; частина з них донатять на нашу армію.

Росіянка, про котру йшла мова на співбесіді, в 2015 році приїжджала до звільненого Слов’янська і працювала у проекті з відновлення дитячих майданчиків у стилі Марії Приймаченко.

Нашу позицію добре ілюструє наступний факт:
— 2 місяці тому замовник пропонував в нашу команду кандидата з Білорусії. Ми відмовилися, коли вияснилося, що він 2 роки проживав в Росії і виїхав в Грузію тільки для обходу санкцій, а також не висловив активної позиції стосовно війни.

Ми не тільки віримо в нашу перемогу, а і донатимо на ЗСУ та проекти Львівського IT-кластеру. Один з наших працівників зараз на фронті.

Бажаю Вам успіхів на ниві БА
Андрій Курганевич