GIS Art

Львів

Проходила співбесіду на позицію БА, спілкувалася з HR Ігорем. Трошки не звичним був той факт, що співбесіда з HR тривала годину. Були питання, які абсолютно не пов’язані зі мною, як спеціалістом. Так, це трошки знімає напругу співбесіди, але нащо це? Ця інформація не допоможе ні мені, як шукачу, ні компанії.

Але що мене возмутило найбільше, так це те, що HR не надав ніякого фідбеку щодо подальшої співпраці.
Так, я пройшла тех.завдання, мені надали по ньому фідбек зі словами: «Це дуже хороший результат і я повідомлю до кінця цього тижня про наші наступні кроки.» (це була середа). В понеділок наступного тижня я поставила питання: «Хотіла дізнатися, коли можна буде отримати якусь інформацію щодо подальших кроків нашої співпраці?», відповідь на яке була «Нажаль ще не маю плану дій стосовно тех інтерв’ю, ще узгоджується із замовником. В межах наступних кількох днів це питання вирішиться і я повідомлю. Перепрошую за затримку.». Пройшов ще тиждень, і вже в наступний понеділок я знову поцікавилася, чи є якась інформація. На що відповідь мені не надали.

Я прошу компанію звернути увагу на те, що HR зробив дуже не професійний вчинок, адже спеціаліст має вміти повідомити і про гарні новини, і про відмову.

Працюю у компанії Gis Art 4 місяці на посаді QA інженера. Вважаю, що цього часу достатньо, щоб сформувати враження про компанію і команду.

Позитивні сторони:
1. Надзвичайно цікавий і масштабний проект у сфері медичних перевезень, багато фіч, функціоналу, постійні апдейти та покращення.
2. Тімки просто космос — рівень підтримки, взаємодопомоги зашкалює, а QA тімлід з софт скілами 80 рівня.
3. Технічна співбесіда була найадекватніша евер (ну а я їх пройшла добрячий десяток) — хард скіли перевірялися виключно за вказаними у СV і на тому рівні, що вказаний у CV. Я вважаю, що це максимально справедливо.
4. Компанія досить невелика і відповідно гнучка. Жодної бюрократії, ідеї, пропозиції, вдосконалення можна обговорювати з CEO, і тебе вислухають і приймуть до уваги. Це однозначно мотивує і надихає.
5. Місяць тому було рев’ю, тому можу з певністю сказати, що тут цінують прагнення до розвитку, природню цікавість і бажання працювати ефективно, і відповідно рівень зарплати відповідає адекватним очікуванням і власним оцінкам.
6. Можна працювати як по ремоуту, так і в офісі. Це зручно)

Негативні сторони:
1. Я люблю працювати з офісу, але туди мені трохи далеко добиратись 🙈
2. 11 поверх, то трохи складно в період воєнного стану і постійних тривог, але з іншого боку панорамні вікна і вид на місто просто неймовірний.

Словом, Gis Art, то як сім’я, то місце, де тебе точно цінуватимуть, підтримуватимуть і надихатимуть. А ще, на рівні компанії, ми щоп’ятниці рефлексуємо на тему війни, проговорюємо складнощі, трохи емоціонуємо і проживаємо разом цей складний досвід. Донатимо на різні власні ініціативи (один наш QA зараз в ЗСУ), а також на ініціативи IT Cluster.
З Gis Art розпочався мій ІТ досвід і він однозначно позитивний)

Проходила співбесіду на позицію БА, спілкувалася з HR Ігорем. Мене одразу насторожило, що на співбесіда з HR триватиме годину. На співбесіді Ігор задавав не пов’язані з роботою запитання. Не настільки особисті щоб припинити спілкування одразу ж, але було досить некомфортно.
Потім якимось чином зайшла мова про війну росії в Україні, і Ігор почав розповідати про свою подругу з Росії, яка дуже хороша, і взагалі не всі росіяни погані. Я пишу ’якимось чином’, однак було видно, що HR спеціально підводить розмову до цієї теми.
На наступний день після співбесіди у центрі Вінниці росія вбила десятки людей. Я з Вінниці і в той же день написала, що не хочу мати нічого спільного з людьми, які виправдовують росіян, а у відповідь отримала, що ’колективна відповідальність — елемент тоталітарного мислення ’.

Підтримали: Kseniia Zelenska

Доброго дня, Лідія.

Прошу вибачення, якщо наш HR трохи перестарався з перевіркою Ваших софт-скілів та цінностей через некомфортні ситуації та провокації.

Позиція нашої команди по відношенню до росіян:
— всі громадяни Росії несуть моральну, політичну та матеріальну відповідальність за війну проти України, в тому числі ті, хто виступає проти режиму Путіна;
— але ми не повинні опускатися до рівня тоталітарної Росії і вважати ворогами і тих росіян, які є противниками війни і влади Росії; частина з них донатять на нашу армію.

Росіянка, про котру йшла мова на співбесіді, в 2015 році приїжджала до звільненого Слов’янська і працювала у проекті з відновлення дитячих майданчиків у стилі Марії Приймаченко.

Нашу позицію добре ілюструє наступний факт:
— 2 місяці тому замовник пропонував в нашу команду кандидата з Білорусії. Ми відмовилися, коли вияснилося, що він 2 роки проживав в Росії і виїхав в Грузію тільки для обходу санкцій, а також не висловив активної позиції стосовно війни.

Ми не тільки віримо в нашу перемогу, а і донатимо на ЗСУ та проекти Львівського IT-кластеру. Один з наших працівників зараз на фронті.

Бажаю Вам успіхів на ниві БА
Андрій Курганевич