giftmall

Київ, Варшава (Польща)

Хочу поділитись своєю історією: я працюю в компанії giftmall вже понад 5 років. Хочу подякувати своїм керівникам, Катерині та Вікторії, за той неоціненний досвід та багаж знань, який я маю змогу отримувати. Їхня відкритість до діалогу та щирість допомагає, направляє та мотивує мене ставати краще та зростати, як спеціаліста, і розвивати нові навички.
Я вперше потрапила до компанії, в якій дуже якісно розвинена корпоративна культура. Для мене giftmall — це той випадок, коли в понеділок вранці хочеться йти на роботу:) Приємним бонусом є медичне страхування, висока заробітна платня, оплачувана відпустка та можливість брати віддалену роботу, за потреби.
В команді працюють класні люди, які завжди зможуть допомогти у розв’язанні будь-якого робочого кейса. Я тішусь, що мої колеги — це не просто співробітники, з якими ти створюєш крутий продукт, а й цікаві особистості, з якими завжди весело проводити позаробочі заходи:)

Додам, що офіс зручний, тут вдосталь місця для всіх, і навіть під час блекауту є все необхідне для продовження робочого процесу, до того є можливість зробити перерву на смачну каву зі смаколиками.

Підтримали: Viktoriia OvcharenkoKate Rudko

Руся, твій відгук безцінний як і твій внесок в нас! Дякую тобі за роботу та розвиток!

Пішов вже 6-й рік нашої співпраці з компанією giftmall, тож хочу залишити свій відгук, озираючись на вже досить тривалий досвід.
Саме про команду й атмосферу, яку створює giftmall, хочу сказати спочатку. Компанія має дуже високу і здорову корпоративну культуру. Люди не ходять на роботу, просто щоб «закрити завдання» — вони залучені до різних процесів, дотримуються місій та цінностей компанії, транслюють офісне життя та івенти у соцмережах. Я кожного дня надихаюсь спілкуванням та обміном досвіду зі своїми колегами, це дуже цінно та важливо для мене, адже більшість нашого часу ми проводимо саме на роботі.
Компанія має сучасний і дуже зручний офіс, який весь потопає в зелені . А літня тераса — це окремий вид задоволення, де можна вийти і насолодитись кавою)
Керівництво має чіткий план розвитку компанії, кожний співробітник може професійно зростати та, що важливо, висловлювати свої думки та пропозиції, які обовʼязково почують. Компанія має високий рівень заробітної плати, гнучкий графік роботи, є медичне страхування.
Отже, на мою думку, всі ці умови надають можливості компанії залучати скілових спеціалістів, бізнес-партнерів та нових клієнтів й зростати, а значить і мені надавати змогу зростати разом.

Підтримали: Viktoriia OvcharenkoKate Rudko

Віка, дуже дякую за твій відгук! Я дуже рада нашій довгій співпраці та вдячна тобі за твій внесок в нашу роботу.

Я працюю в giftmall вже 2 роки.
За цей час, за допомогою крутої команди спеціалістів, яка постійно ділиться досвідом та мотивує, мені вдалось вирости з посади customer support manager до manual QA.
Компанія дає купу можливостей та простір для розвитку всіх її членів. Керівництво завжди відкриті до діалогу, та готові підтримати в багатьох питаннях. Ти завжди можеш дати свій фідбек щодо будь-якого з процесів і тебе обовʼязково почують. Для мене честь бути частиною компанії giftmall — яка є прикладом потужного українського бізнесу.

Лєна, дуже вдячна за твій відгук! Продовжуй в тому ж дусі, ми тебе дуже цінуємо!

Тривалий період моєї кар’єри, що триває практично чотири роки, в компанії giftmall, надихає мене поділитися своїми враженнями та думками.
Мій досвід є дуже позитивним завдяки тому, що тут підтримується постійний розвиток а також взаємодія та обмін досвідом між співробітниками. Величезним плюсом є згуртована команда, адже комунікація з людьми для мене є дуже важливою складовою у всіх сферах життя :)

Особливо хочу відзначити підтримку та сприяння особистому та професійному зросту, яке надається керівництвом компанії. Створено усі умови для вдосконалення власних навичок та досягнення нових висот.

Компанія має дуже амбіційні плани на майбутнє і я щаслива мати можливість активно долучитися до їх реалізації.

Ліна, дуже дякую що поділилася! Ми дуже цінуємо тебе та раді виконувати наші амбіційні плани разом!)

Я працюю в Giftmall відносно недовго, майже два роки, і я дуже рада, що ми підійшли одне одному :)
Багато співробітників працюють тут протягом 5 і більше років, що говорить про те, що умови для довготривалої співпраці більш ніж сприйнятливі.
Я особливо ціную дружню атмосферу в колективі, тут завжди можна знайти допомогу і розуміння в будь-якій ситуації.
Комунікація між співробітниками і керівництвом невимушена, легка і чесна. Думка кожного може бути почута і врахована.
Керівництво зацікавлене в розвитку своїх працівників і допомагає їм підвищувати кваліфікацію. Також компанія пропонує конкурентоспроможну оплату праці, яка регулярно переглядається.
Загалом, компанія піклується про своїх працівників, і особисто мені тут дуже комфортно працювати.

Оля, дуже дякую за твій відгук! Рада що ти в нашій команді та безмежно вдячна за твою роботу!

Працюю в компанії майже два роки.
Дружній колектив, завжди готовий прийти на допомогу по будь-якому питаню.
Перед тімою розробки зазвичай стоять досить цікаві та не прості завдання, що на мій погляд дуже і дуже круто.
Софт постійно оновлюєтсья до стабільних версій і розробка ведеться в ногу з часом. Використовуються нові інструменти, набиваються шишки і відчувається ріст в своєму ремеслі.

Дуже задоволений командою та продуктом, на якому повезло працювати.

Блін, ледь не забув, в офісі не тільки пічєнькі а ще фрукти та всякі ніштаяки.)

Рома дуже дякую) Нам також пощастило працювати з тобою!)

Хочу поділитись своїм відгуком та виділити основні моменти, які присутні в компанії:
1. Комунікація в команді. Максимально комфортна, відкрита та налагоджена, кожна людина в компанії готова допомогти та поділитись досвідом, в офісі завжди панує дружня атмосфера, впевнена, що працюю в команді професіоналів)
2. Можливість отримувати та надавати зворотний зв’язок, що формує здорову робочу атмосферу та сприяє появі нових ідей.
3. Кар’єрне зростання, яке заохочується на всіх етапах. Я щаслива, що потрапила в компанію, де керівник мотивує, заохочує та супроводжує до нових проектів кожного працівника, який цього прагне.
Окремо хочу виділити корпоративну культуру, яка знаходиться на найвищому рівні. Наближається моя 4 річниця роботи в компанії, і я дуже рада розвиватись та зростати разом з giftmall :)

Яра дуже дякую за твій відгук! Раді зростати з тобою) Твій вклад в наш розвиток і команду безцінний!

Працюю в компанії більше 5 років, тож відгук напишу вже маючи досить велику історію співпраці:) Команда giftmall — це неймовірні люди, з якими максимально приємно та комфортно працювати разом, розвивати бізнес та впроваджувати нові ідеї. Керівництво компанії дуже лояльне, чудово відноситься до ініціативних людей, завжди адекватно сприймає як пропозиції щодо розвитку, так і аргументовану критику. Хочу зауважити, що всередині команди дуже багато спілкування, тож комунікативні здібності — одна з найважливіших навичок для співробітників:)
Щодо офісу, то він дуже стильний, а посиденьки з командою на літній терасі — це неймовірне задоволення! Ми святкуємо всі дні народження співробітників, часто проводимо вільний час разом за переглядом фільмів англійською або граючи в настільні ігри.
Заробітна плата офіційна, виплачується без затримок:) Відпустки, лікарняні — все згідно чинного законодавства України, а додатковим бонусом є ще й медичне страхування.
Підбиваючи підсумки, хочу сказати, що початок роботи в giftmall — одне з найкращих рішень, які я приймала в житті:)

Віка, дуже дякую тобі за відгук! Дуже ціную тебе та твій вклад в продукт та команду. Вдячна за твою чесність, лідерські якості, виняткову компетентність та нескінченну енергію яка допомагає нам зростати!

Вакансії giftmall