GetCode

Київ, Львів

GetCode — це більш ніж просто компанія. Це родина.

Пропрацював 5 років, і спробував себе у самих різних сферах. Від QA до Project Manager.
Гліб — СЕО компанії завжди бачить потенціал у своїй команді та дає можливість їм розкритися у повній мірі. У GetCode дуже цінують ініціативність, коммунікацію та відданість цінностям компанії.

Команда — супер. Всі завжди готові вислухати та допомогти. Про особисті питання теж завжди дбають, тому не треба хвилюватися, що про тебе забули, або всім взагалі все рівно, що з тобою відбувається.

Усі корпоративи, воркейшени на вищому рівні. Можливість працювати на Шрі-Ланці, відвідати Грузію, та подорожувати Україною — це те, що можна робити усією командою.

Є можливість займатися англійською та отримати доступ до різних курсів, які особливо будут корисними для розробників.

Кожен вибирає для себе, звідки і як йому працювати. Компанія дає можливість працювати як повністю віддалено, так і у затишному офісі у Києві. Також великим плюсом є гнучкий графік, та лояльність команди та клієнтів.

З приводу лояльності — тебе завжди почують і твоя думка важлива. Нема різниці, чи це вирішення питань в команді, чи якість робочі моменті або ж персональні питання.

Сам же я прийшов сюди студентом і вчився айті магії с нуля та без досвіду. Всього навчили, все показали, дали можливості розкрити себе та робити круті штуки на проектах та в команді!

Дякую GetCode та всій її команді та персонально Глібу за все, що вони для мене зробили за ці 5 років.

Підтримали: Gleb Goloborodko

Ігор, дякую за твою роботу. Ти багато зробив для компанії і для того, щоб це була більше ніж просто компанія :). Бажаю тобі успіхів!

Пропрацював в компанії більше 2-х років. За цей період залишились тільки приємні спогади.
Компанія невелика, відчувається якась сімейна атмосфера і немає ніякої бюрократії. Керівництво адекватне, завжди йде на зустріч працівникам. Колектив доброзичливий, у кожного можна отримати допомогу чи хоча б пораду, як вирішити певну проблему.
Робота може бути або в офісі, або повністю віддалена, графік досить гнучкий. Час від часу проводяться круті виїздні корпоративи, навіть поза межами України.
Також, в компанії раз в тиждень проводяться заняття з англійської, та час від часу так звані круглі столи, де висвітлюються певні актуальні теми, можна прокачати софт скіли. Також, є онлайн бібліотека з актуальними курсами по стеку, з яким компанія працює. Стек актуальний.
Хлопці і дівчата круті. Я радий, що мав можливість працювати з ними.
Бажаю успіху і подальшого розвитку!

Петро, дякуємо тобі за твій внесок у проект з яким ти працював і відгук. Бажаємо успіхів!

Проходил отбор в эту компанию пару месяцев назад.

Собеседование проводила HR Алина, оно было по скайпу, что удобно. По описанию вакансии всё сходилось, и общение было отличным — За это HR огромный плюс.

Так как у меня было несколько предложений, я попросил немного поменять формат технического ревью для меня. Это бы сократило моё и их время. Мне пошли навстречу, за что ещё один жирный плюс.

В итоге я попал в другую компанию (О потенциальном варианте которого заранее предупредил), но о GetCode у меня остались хорошие впечатления. Всё было как-то по-человечески. Я склонен верить комментам ниже.

Удачи ребятам :)

Ігоре, дякую за відгук та цікаве спілкування на співбесіді. Бажаємо досягнути бажаного на новому місці!

Працював в компанії рік, за цей час були лише позитивні емоції
Колектив складається з чудових та професійних людей
Тут завжди можна розраховувати на допомогу та підтримку
Є можливість працювати віддаленно та за гнучокмим графіком. В загальному, менеджмент і проектів, і організаційних питань на високому рівні
Регулярні курси англійської, розмови для обміну досвідом та підвищення кваліфікації та круті корпоративи :)

Хочу побажати компанії успіхів!

Роман, дякуємо за твій внесок у результати наших клієнтів та компанії. Бажаємо тобі успіхів, розвитку та кайфу від роботи

Працювала в GetCode протягом 5 років з перервою на декрет ( підчас декрету мала часткову зайнятість) і дуже задоволена досвідом роботи в цій компанії :)

Дуже подобається в компанії лояльність керівництва, оскільки ти можеш сам вирішувати зручний час та місце для роботи, фокус на результат роботи,а не на висиджування 8-ми годин в офісі, також можна домовитись щодо своєї завантаженності, якщо є така необхідність :)
Або навіть змінити вектор руху без зміни компанії, що особливо актуально для молодих спеціалістів, які ще не остаточно визначились з тим в якому напрямку їм цікаво розвиватись.

Також великим плюсом є дружна команда, можна завжди запитати поради та навчитись чомусь у своїх колег. В компанії ніякого тиску і примусу, тільки взаємоповага та взаєморозуміння :)
З такою командою приємно не тільки працювати, але і відпочивати, пожити місяць на Шрі Ланці, сходити в похід в гори, просто виїхати за місто або сходити в квест кімнату. З теплотою згадую всі наші корпоративи та поїздки :)

Дуже вдачна GetCode за цей час та досвід:)

Суперкомпания!)

Работал в GetCode некоторое время.
Ушел по жизненным обстоятельствам.

Остались только позитивные впечатления.
Небольшая компания, дружный и отзывчивый коллектив и начальство. Уютный офис. Минимум формальностей. Поддерживают и помогают в профессиональном развитии. Для меня названные критерии очень важны, потому называю их в первую очередь.

За недолгое время работы ознакомился с несколькими проектами, довольно интересными в плане используемых технологий. Компания разрабатывает проекты разной сложности и объемности. Ядром стека технологий есть, конечно же, Laravel:).

Хотелось бы еще отметить, что в компании действительно умеют решать задачи и проблемы, возникающие в процессе разработки.

Мои ожидания совпали с реальностью; в целом, описание отвечает реальности.

Рекомендую!)

Успехов, GetCode!

Почти 3 года проработала в GetCode на позиции QA. Очень интересный проект, дружный коллектив, уютный офис. В GetCode тебя всегда поддержат в любых начинаниях)) Твоё мнение важно и будет услышано, хочешь развиваться в определённом направлении — только скажи и скорее всего тебе предоставят такую возможность))
У компании есть много плюшек. Походы в горы, поездки за город или заграницу поработать или отдохнуть, CS-сессии по выходним, пицца в офисе, уроки английского, душевные корпоративы, вечера с настолками...
Благодаря GetCode я посетила 9 стран, в некоторых оставаясь по несколько месяцев))) всё потому что гибкие часы работы и есть возможность работать удалённо.
GetCode, спасибо за этот колоссальный опыт, за поддержку и возможность вырасти как специалист <3
Конечно же, желаю вам двигаться только вперёд и вверх! До новых встреч!

Не велика компанія, але з серйозними амбіціями) Тут забезпечені всі умови для продуктивної роботи, гнучкий графік,
хороша дружня атмосфера, достатньо досвідченних спеціалістів.
Організовюються регулярні туси, проводяться цікаві мітапи, є корпоративний англійський.
Відбуваються виїзди командою за місто, щоб розвіятись від офсіу і попрацювати разом десь на природі.
За 2 роки роботи у компанії отримав солідний досвід та багато нових скілів у розробці і не тільки.
Категорично бажаю компанії подальшого масштабування та розвитку !)

Долгое время работаю в компании. Как по мне здесь очень много плюсов работы и каждый найдет что подходит ему.

1. Здесь дружелюбный, веселый и профессиональный коллектив.
2. Создаются все условия для развития разработчика исходя из его сильный сторон. Можно предлагать свои варианты решения и (что важно для меня) свои идеи по новым фичам и сервисам для проектов. Если у тебя есть желание, то у тебя будет профессиональный рост.
3. Делается акцент на том, чтобы проектировать надежные масштабируемые системы, и это важно, потому что мы работаем с успешными продуктами, которые являются лидерами на рынках.
4. Работа возможна удаленная при необходимости. Регулярные поездки компанией на отдых (даже в другие страны) и просто крутые корпоративы :)

Проходив співбесіду в цю компанію. Співбесіда була по скайпу, що дуже зручно, оскільки іноді відлучитися з роботи посеред робочого дня дійсно дуже важко. Також я мав другий етап співбесіди — тестове завдання. Як на мене — це найкращий спосіб дійсно оцінити вміння розробника. І хоча я не пройшов, в мене залишилися приємні враження!

За время работы в компании остались только положительные эмоции. Работал около 1-го года, удаленно. Очень хороший коллектив, приятные люди. Всегда помогут, а если чего-то не знаешь, расскажут.
Интересные проекты с современным стеком технологий и сильным менеджентом. Рад, что удалось поработать вместе.

Хороший коллектив, понятные и интересные задачи (нет устаревших и малоизвестных фреймворков). Возможность удаленной работы и доверительное отношение к программистам со стороны руководства (без трекеров которые скринят экран каждые 10 минут и т.д.)