GetApp Group

до 20 спеціалістів
Дніпро

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работаю в компании год. Всем доволен. Довольно быстро нашли мне проект. На этом проекте работаю весь год, так как все устраивает. Легко решать вопросы с руководством, насчёт роста зп или отпуска. Дружелюбный коллектив, после карантина выходил на новую работу в офис, как для встречи со старыми друзьями. Офис просторный и комфортный, в центре. Рекомендую.

Підтримали: Katerina Boguslavskaya

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.