Gera-IT

Київ, Черкаси, Таллінн (Естонія)

23 вересня 2019 10:39

Vladislav Kostynskyi, QA Engineer в Gera-IT

Працюю в компанії майже 2 місяці, хоча деккілька років назад, я вже мав справу з Gera-IT та працював на одному з проектів по партнерській програмі. Скажу відверто, ще тоді в нас зав’язались хороші та дружні відносини, які продовжуються по сьогоднішній день. Зазвичай, коли змінюєш місце роботи — в тебе завжди виникає дискомфорт викликаний зміною обстановки\людей з якими ти не знайомий. В цій компаній я навіть не відчув такого, та гарно влився в колектив буквально з перших моїх робочих днів. Колектив дуже дружній і завжди готовий допомогти один одному у разі виникнення проблем або якоїсь необхідності. В компанії немає бюрократії, як це буває у великих компаній\корпорацій. Всі моменти\питання можливо відразу вирішити напряму з СЕО — просто зателефонувавши йому, і це дійсно круто! Відразу видно, що Gera-IT зацікавлена в розвитку своїх співробітників. Хочеш на конференцію — без проблем! Хочеш вивчати нову технологію — сапортять всим необхідним що для цього потрібно, що на мою думку — є дуже важливою складовою будь якої компанії.
Попрацювавши в компанії 1 неділю — всі поїхали на коворкінг в Карпати, за що я дуже вдячний. Це було незабутньо і круто! Провівши 10 днів в Каратах разом з людьми, багатьох з яких я ніколи до цього моменту не знав — мені нехотілось з ними прощатись, і склалось таке відчуття, що я знав їх все своє життя.
Дякую Gera-IT за можливість працювати з такими крутими людьми. Це саме та компанія, в якій хочеться працювати та розвиватись разом з нею.