GeoZilla

Лісабон (Португалія), Сан-Франциско (США)

28 квітня 2022 22:49

Oleksandr Malakhov, QA Manual

Ніколи не писав відгуків про компанії чи окремих людей, але тут не втримаюсь )
Хотів би висловити велику подяку компанії Geozilla, всім співробітникам з якими довелось в тій чи іншій мірі співпрацювати під час співбесід (вибачте, що не називаю всіх імен — запам’ятовування імен це один із найгірших моїв скіллів) і особисто HR Марії яка була на зв’язку майже цілодобово!
Навіть не дивлячись на те, що обставини склались проти і був змушений відмовитись від офферу, дуже вдячний всім співробітникам компанії з якими спілкувався.
Якщо дуже коротко, від момент початку діалогу з Марією і до отримання офферу Марія на всіх етапах намагалась допомогти і допомагала підготуватись до кожного з етапів співбесід (їх було два), відповідала на всі питання, наскільки це було в її силах, надавала фідбеки майже одразу. Навіть після того, як відкрились обставини після отримання джоб-офферу через які я був змушений відмовитись, компанія в особі Марії зробила все що було можливо аби релокейт для мене і моєї родини відбувся і відбувся з максимальним комфортом.
Сподіваюсь, в майбутньому ще буде буде нагода співпраці і вже ніякі обставини не стануть на перешкоді))
І ще раз дякую приділений мені час!

Олександр, дякую за Ваш відгук, дуже приємно :)
Нам також було дуже приємно з Вами спілкуватися. Сподіваюся, у Вас і Вашої родини буде все добре.
Бережіть себе!