Geniusee

Київ, Львів

Проходив співбесіду на вакансію Python розробника, дуже сподобався сам вибудуваний процес найму кандидатів. На кожному з етапів, яких до слова було 4, мені зустрічались все нові та нові люди, які з максимальною повагою та підтримкою проводили кожен з етапів. Найбільше мені сподобався етап технічного інтерв’ю, на якому мені вдалось поспілкуватись з тех-експертом Софією, цей етап проходив повністю англійською мовою і це був мій перший досвід в проходжені інтерв’ю повністю англійською. Після кожного етапу HR Христина повідомляла інформацію про те чи етап був успішним чи ні, також вона кожного ранку, коли мав бути якийсь етап, нагадувала про нього, щоб я як кандидат точно не забув про нього, за це їй велике дякую. Самі враження від пережитого не можливо передати словами, все на такому високому рівні, що навіть не віриться)
Ну і підсумовуючи, офер я таки отримав, дуже радий стати частиною команди та розпочати свою подорож в Geniusee!!!

У мене залишились дуже приємні враження від процесу найму в Geniusee, де я проходила співбесіду на посаду QA. Від початку до кінця процесу я відчувала максимальну підтримку та увагу з боку команди рекрутерів та PM.
Особливо хочу відмітити прекрасну комунікацію з командою рекрутерів, зокрема з Іриною та Христиною. Вони проявляли велику увагу та доброзичливість, завжди готові були відповісти на всі мої запитання і надати необхідну інформацію.
Також мене вразила висока кваліфікація людей, які проводили співбесіди. Кожен з них демонстрував глибокі знання у своїй сфері та професійну етику. В цілому, я була приємно вражена не лише професіоналізмом, а й доброзичливістю, дружелюбністю і ’людяністю’ з боку всіх співробітників, з якими мені доводилося спілкуватися. Хоча мені довелось відмовитись від вакансії з незалежних причин, я щиро дякую за цінний досвід, підтримку і розуміння на всіх етапах і хочу побажати вашій компанії подальшого успіху!
Впевнена, що з такою дружелюбною та професійною командою ви досягнете великих успіхів!

Проходила співбесіду на роль ВА, ділюсь досвідом.

В Лінкедін зі мною звʼязалась Anastasiia Volosianko і хочу відзначити її професіоналізм та чіткість в роботі. Ми одразу ж прояснили всі деталі, на всіх етапах я була максимально проінформована + Анастасія завжди відповідала швидко. Ще одним милим моментом було те, що в день співбесіди Анастасія завжди писала коротенький меседж-нагадування.

Щодо самого флову, то: HR Interview -> Test Task ->Technical Interview -> Final Interview -> Offer
Все пройшло на дуже високому рівні, привітні інтервʼюери, чіткі запитання, швидкий фідбек.

Підсумовуючи, просто хочу зазначити, що рада стати частиною команди та розпочати свою подорож в Geniusee :)

Людмила, вітаю! Дуже дякуємо за відгук про нашу роботу. Вітаємо в нашій команді! :)

Дуже дивний підхід роботи у сорсера Анастасії Волосянко: прочитати інформацію про досвід в публічному профілі на Djinni, запропонувати відкрити контакти, продивитися буквально ту саму інформацію, і потім сказати «Ознайомилась з вашим резюме, і, на жаль, поки не можемо розглядати вашу кандидатуру, тому що, ваш досвід не відповідає нашій вакансії». Навіщо тоді взагалі писати? Аби було?

Тигран, нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження від спілкування з нашою компанією. Нажаль, закритий профіль Djinni не завжди дає повну картину про реальний досвід кандидата, тільки CV може надати повну інформацію про навички та досвід. Ми ніколи не пишемо з пропозиціями кандидатам «аби було», Анастасія випадково запропонувала Вам розглянути пропозицію, та вивчивши детальніше CV — надала фідбек-відмову. Дуже перепрошуємо за прикру ситуацію та сподіваємося на Ваше розуміння.

Отримав оффер в компанію, і можу поділитись своїм досвідом.
Після подачі резюме, через кілька днів зі мною звʼязалась Олена, задала уточнюючі питання стосовно досвіду і відправила тестове завдання. Після тестового було ще 3 співбесіди (HR, Tech, PM/Lead). По всіх етапах дуже швидкий відгук і чудова комунікація. В моєму випадку, вакансія, на яку подався була вже активна певний час, і були люди на фінальному етапі (про що мене попередили завчасно). В підсумку, моє резюме перенаправили на інший проєкт, де тільки відкривалась подібна вакансія. На цьому етапі довелось місяць зачекати поки всі процеси по відкриттю вакансії пройдуть (до того ж святковий період), але це не стало проблемою, оскільки Олена кожного тижня давала оновлення.
Загалом, процес і комунікація на такому високому рівні, що в мене не було сумнівів чи приймати оффер.

Андрій, дуже дякуємо за відгук та за терпіння в очікуванні офферу. Ми раді Вас вітати у нашій команді! :)

Оставляю свой отзыв о процессе рекрутинга.

Со мной связался представитель компании и предложил вакансию. Вскоре стало понятно, что мы не сходимся в финансовом вопросе на эту позицию, после чего сразу же было предложено попробоваться на вакансию грейдом выше, на что я и согласился.

Было несколько привычных этапов: разговор с HR о проекте и кандидате, техническое интервью по хард скиллам, беседа с проджект менеджерами. На всё про всё ушла неделя, все договоренности были соблюдены, не было замечено какого-либо непрофессионализма или безответственности со стороны представителей компании.

На текущем этапе — однозначно лайк, а дальше будет видно.

Отдельно хочу похвалить HR @OlenaSukhenko за профессионализм и заботу о кандидате!

Я пройшов 4 етапи співбесід в компанії: HR,Tech,PM, CTO. Кожен етап став важливим етапом мого розвитку, за цей час я продемонстрував свою ефективність, технічні навички та soft skills. Все проходило професійно та спокійно. Отримавши оффер, я з нетерпінням чекаю на початок роботи в даній компанії і надіюсь, що дане місце роботи залишить ще більше позитивних вражень.

Віталій, дякуємо за відгук. Вітаємо в нашій команді! :)

Аплаю я, получаю ответ *вакансію тимчасово поставили на холд*, через 2 дня появляется снова та же вакансия и уже в другом месте предложение пообщаться по этой вакансии.
Не рекомендую связываться.

Алекс, вітаю. Ви зааплаїлись до нас на позицію Middle Strong Technical Project Manager, але вакансія стала на холд декілька днів тому, про що ми одразу Вас повідомили. Після того ми прибрали публікацію про вакансію з усіх джерел і більше ніхто з наших рекрутерів з Вами не контактував. Можливо, Ви переплутали нас з кимось іншим. В будь якому разі, ми відкриті до обговорення та вирішення Вашого питання.

Вже два роки, як я доєдналась до команди Geniusee і можу сказати, що тут класно все: взаємопідтримка, люди, менеджмент, процеси, цінності, віддалений формат роботи і наявність офісів в той же час, events та всі perks)
Протягом цього часу я мала можливість зростати, розвивати свої навички та приносити користь компанії.
І, головне, тут чують і враховують думку кожного, що зустрічається рідко ;)

Проходив співбесіду в компанію. Загалом дуже сподобалася комунікація, цікава технічна співбесіда, та швидкість відповідей від рекрутера Анастасії. Враження залишилися позитивні, тому і вирішив продовжити співпрацю із компанією 🙂

Навіщо спочатку писати людям з пропозицією, а наступного дня «у нас вже є кандидадт, який прийняв офер»? Щоб що? Схоже на збір контактів або неадекватний рекрутинг.

Підтримали: Alex

Вікторія, доброго дня. Як ми Вам вже повідомили в листуванні, ми написали Вам повідомлення з пропозицією, коли у нас була відкрита вакансія. Інший кандидат встиг швидше пройти співбесіди та отримав від нас офер, після чого ми закрили вакансію та написали Вам фідбек з повідомленням про це. Наша компанія не збирає контакти заради контактів, більше того, повідомлення було надіслано Вам через анонімну платформу djinni, де Ви, як кандидат, самі приймаєте рішення щодо відкриття контактів рекрутерам і саме з Вашого профілю контакти нам відкриті не були, тож вони у повній безпеці. Ми завжди відкриті до обговорення та вирішення будь-яких питань щодо процесів рекрутингу або адекватності. Дякуємо за відгук.

Неправильно судить компанию по одному человеку, но к сожалению осталось очень плохое впечатление от рекрутера Olena Sukhenko. Начали диалог, рекрутер отправила несколько сообщений с вопросами, после чего без причины написала что недостаточно опыта. Я задала уточняющий вопрос, в какой конкретно области недостает опыта, на что получила игнор...

Валерія, доброго дня! Нам дуже прикро, що у Вас сталося негативне враження про нашу компанію. Ми підняли листування з Оленою та знайшли, що вона надала Вам фідбек, де зазначалося, що наш лід відхилив Ваше резюме до розгляду на позицію, оскільки Ваш досвід, нажаль, недостатньо корелює з вимогами, тобто ігнорування не було. Зі свого боку ми уважно стежимо за наданням фідбеків кандидатам.

Якщо ви раптом залишили відгук на вакансію, після чого вам відписав рекрутер для декількох уточнюючих питань і ви йому відповіли, то не факт, що він прочитає вашу відповідь і продовжить діалог.

Підтримали: Anna Bogatyrova

Максим, доброго дня! Дуже дивно, ми не знаходимо про Вас інформацію у нашій базі. Чи впевнені Ви, що спілкувалися з рекрутером саме з нашої компанії?

Працювала в улюбленій компанії Geniusee майже 5 років. За цей час встигла дуже полюбити компанію та людей, які складають її ядро.
До того змінила 5 фірм і тому є з чим порівнювати.
Перше, що дуже вирізняє Geniusee — то наскільки швидко вона розвивається та масштабується. Прийшовши в компанію з 10 людей, які працювали в невеличкій квартирі, я наразі пішла з компанії у 260+ людей, яка винаймає супер стильний офіс на 8 кабінетів в дуже мальовничому та затишному місці на Подолі.
Друга якість Geniusee, яка мені дуже завжди була помітна — левел піклування топ-менеджменту про своїх співробітників. Окрім найрізноманітніших плюшок, кількість яких за ці роки постійно зростала: медична страховка, курси англійської, часткова компенсація будь-яких курсів за спеціальністю, суперські корпоративи, величезна кількість мерчу (тільки елементів одягу з дизайном Geniusee в мене штук 5), я знала, що компанія завжди готова прийти на допомогу в складній ситуації. Дуже показовий приклад — коли на початку повномасштабної війни компанія вивезла та розселила всіх бажаючих співробітників з їх сім’ями та друзями в більш безпечні міста на заході України. Знаю, що компанія підтримувала фінансово і співробітників, які не могли на той час працювати.
Ще мені неймовірно імпонує цінності компанії — компанія дуже активно волонтерила і волонтерить після початку повномасштабної війни, донатить великі гроші на ЗСУ. Моєму батькові, якій знаходиться в складі ЗСУ, компанія на власні кошти придбала тепловізор, а співробітники скинулися на іншу недешеву частину екіпіровки.

Загалом, об’єктивні плюси компанії:
— Молодий класний колектив;
— Можливість працювати як ремоут, так і в стильному офісі з генератором та, я так розумію, зі Старлінком;
— Перегляд зп стабільно кожні пів року;
— Курси англійської мови;
— Супер корпоративи, коли немає коронавірусу та повномасштабної війни;
— Купа корисних та милих подарунків по будь-якому приводу;
— Досвід роботи та спілкування з іноземними клієнтами (я 2 роки кожен робочий день по годині спілкувалася з американською частиною команди мого проєкт, що для мене було дуже цікаво та корисно);

Звісно, є суб’єктивні мікро мінуси особисто для мене, але загалом Geniusee — то любов 💜

Працюю в Geniusee майже два роки. За цей час я жодного разу на пожалкувала, що колись обрала цю компанію. Дуже люблю тут прості і в той же час ефективні процеси. Люди у компанії чудові, відкриті до спілкування, допомоги та розвитку. Вражаюча для сервісних компаній відкритість та інтерес C-level менеджемента до пропозицій і думки кожного. Кожен квартал ми маємо презентацію від CEO, CTO, Head of Engineering по подальшим планам та результатам за минулий період. Ми ніколи на стоїмо на місці, що мені справді імпонує — це те, що за ці роки компанія дуже органічно вирісла, тобто не просто збільшила кількість співробітників та проектів, а адаптувала і продовжує адаптувати існуючі процеси під ці зміни. Я знаю наскільки це складно і як багато зусиль в це вкладається. Також Geniusee дає круті можливості розвитку. Наразі це найкраща компанія, в якій я працювала і справді готова ії рекомендувати!

Працюю у Geniusee вже 1.5 роки Android dev-ом. За цей компания виросла майже втричі, що не може не радувати. Мабуть найбільш приємними аспектами роботи є кваліфікований менеджмент, сильний технічний склад команди і взаємопідтримка. Також дуже важливо, що компанія активно підтримує ЗСУ і волонтерить. Цікаві проекти і нові технології в додачу з цікавими і дружніми людьми у команді створюють максимально комфортні умови праці.
Однозначно рекомендую!

While working in Geniusee you get a unique experience, boost like a pro and increase your motivation to incredible heights.
Many projects, constant participation in various teams also develop flexibility and soft skills.
English-speaking clients, innovative projects, teamwork. The most important thing is that you work not in a “galley”, but in a Team. And being in such context you have a desire and motivation to work.
Geniusee creates all the necessary conditions for your personal growth, encourages you to develop and helps in this. If you want to grow, develop, create interesting and innovative products, while working with the same motivated people as you, then welcome to the club :)

Работаю в компании около двух лет, выбирал между несколькими большими компаниями-динозаврами и Geniusee и выбор пал именно на Geniusee.
Подкупают достаточно простые процессы, минимум бюрократии и очень адекватные сотрудники с которыми приятно работать, независимо от занимаемой должности или длительности работы в компании!
Рекомендую!

Выбирала между оффлайном в продуктовой компании и аутсорсом на удаленке в Geniusee.
Сделала 100% правильный выбор. Обожаю свой команду, даже тестера))
Сразу видно, что заботятся о сотрудниках, есть менторы, система роста внутри компании

Легко отслеживать часы, переработки, оплату, сик ливы и тд

Есть регулярные миты с СЕО, можно задавать вопросы, HRы заботливые

Хайли рекоменд

Працюю в Geniusee вже більше 2х років.
Цікаві проекти, класна команда, людяні клієти.
Пишаюсь тим що наша компанія допомагає ЗСУ, волонтерам і співробітникам в такий не легкий час!

Джиніусі гарна компанія, я працюю тут девопсом вже майже два роки. Я задоволений проектом, компенсацією, колективом і керівництвом. Рекомендую компанію своїм друзям які шукають роботу.

На сегодняшний день работаю в Geniusee 9й месяц and I`m happy;)
У меня очень классный коллектив, так как моя тимка дружная и поможет в трудный момент как советом так и делом, менторство когда это нужно и вообще с классными девчонками я работаю!)
Так же у меня супер руководитель — наш СЕО Тарас:) Openminded person, доброжелательный и поддерживает в коллективе атмосферу равенства и профессионального роста!)
Так что, компания реально крутая, всем советую)))

На данный момент я встречаю конец 4 месяца в Geniusee

Мой выбор пал на компанию после технического интервью, и рассказам моих друзей об этой фирме, не смотря на то, что я работал в другой компание и имел 2 оффера в другие компание, выбрал именно эту).
Самое приятное, что было в фирме, — это отношения к человеку. фирма заманивает своим теплым приютом, поэтому я решил прийти сюда. основные плюсы — что фирма хочет постоянного твоего роста в карьере и создает все условия, и не только Фирма, но и работники) из стольких оффисов в которых я был, я поехал в Офис и меня встертили тепло. В офисе все помогают друг другу , все прислушиваются все деляться знаниями, и в отличие от других фирм, тут развиваются все ,а не только работники) Очень доволен своим решениям и очень рад, что прошел Тестовый периуд и считаю, что за все время моей работы это мой лучший выбор)

В общем, рекомендую принимают как члена семьи Geniusee а не как просто работника

На данный момент я встречаю конец второго года в Geniusee

Мой выбор пал на компанию после технического интервью, к этому моменту у меня было 3 успешно пройденных интервью в другие компании и мне пришлось взвесить все за и против.

Важным аргументом для меня стало отсутствие онлайн трекинга, интересный проект с технологиями которые я всегда хотел попробовать и самое главное — карьерный рост.

Закончив свой 3-х летний путь в интернациональном стартапе, в Geniusee я впервые понял, что такое локальные праздники и адекватные выходные :)

После многих месяцев в компании я по настоящему ощутил вкус командной работы:
— Крутые проекты с грамотным менеджментом
— Современный стэк технологий
— Очень сильные разработчики
— 100% фидбек и коммуникации
— Тимбилдинги с приятной атмосферой
— Компания открыта к предложениям
— Performance review по согласованному графику

Так же попробовал себя в роли автора статьи, ментора, написании полезной документации и прочего... Это свидетельствует о том, что компания всегда готова рассмотреть любые пожелания и инициативу от сотрудника.

В общем, рекомендую (-_-)—+

Очень рад что выпал шанс поработать в Geniusee
Попал сюда по рекомендации, интервью проходило в три этапа, вопросы были по сути и достаточно интересные
1. Проекты не заставят вас соскучиться и делать много рутинной работы, лично у меня было очень много нетривиальных задач и это большой плюс
2. Менеджмет, даже не знаю как сказать, но все хорошие и приятные люди, тебя услышат и помогут:)
3. Дефолтные плюшки, по типу страховки, больничных, отпусков, но выделю курсы английского с очень эффективным подходом. Так же практикуют спикинг клабы
4. Со стороны девелопмента, дали возможность попробовать новые технологии, если с чем-то возникают проблемы есть куда обратиться и есть те, кто помогут
5. Внутренние стримы по разным направлениям, где вы тоже услышите много нового и полезного
6. Повезло мне и с командами в которых работал, все были ориентированы на результат, я не припомню чтобы из-за кого-то у меня был простой, всё решалось очень быстро. Да и в целом люди приятные и вызывали желания общаться
7. Крутые тимбилдинги, не пропускай их, а то будешь сильно жалеть:)
8. Можно попробовать себя в написании статьи для блога — полезный опыт, для меня это было что-то новенькое
9. HR отдел (Ira, Anna, Mariia) — вы большие молодцы, спасибо за ваш вклад и поддержку, к вам всегда можно обратиться

Думаю, по выше описанному, можно сделать вывод, что оценка на DOU полностью соответствует реальности. Могу смело каждому рекомендовать эту компанию.

Завтра будет как год с начала моей работы в Geniusee. Для меня это стало очень и очень хорошим местом работы. Лично для себя могу отметить такие плюсы этой компании:
1. Возможность попробовать много новых и интересных технологий.
2. Адекватный менеджмент, который выслушает, поймёт и прорабатывает узкие места в процессах и коммуникациях.
3. Отличная и дружественная команда. Особенно круто, что есть js-стримы, где можно набраться опыта у других разрабов.
4. Возможность стать более ответственным разработчиком. У вас будет достаточно свободы для принятия технических решений и общения/дискуссии с клиентом. С другой стороны вам всегда придут на помощь в случае каких-либо проблем. Я научился больше работать на результат, при этом более качественно, а также больше думать о продукте.
5. Лояльность менеджмента, если необходимо отлучиться по личным делам.
6. Плюшки — страховка, курсы английского, больничные, отпуски и т.п.

В общем, это отличное место для прокачки с очень адекватным руководством и хорошем уровнем з/п. Так что однозначно рекомендую.

Работаю в компании около 9 месяцев, впечатления очень положительные. Работа на удаленке устроена очень комфортно, если нужна техника — ее оперативно предоставляют, руководство и команда тоже всегда на связи, когда необходимо.
Уделяется внимание развитию сотрудников как по hard skills, так и по soft — постоянные собрания со своей командой — в моем случае общий сбор РМов для обсуждения текущих проектов или важной темы для саморазвития.
Проекты интересные, много новых проектов заходит на регулярной основе, есть приятное разнообразие.
Организация процессов также на высоком уровне, нет никаких проблем с согласованием рабочего графика, day off и прочего.
Также руководство готово идти навстречу если предлагать какие-то улучшения или усовершенствования.

Одна из лучших компаний в которой мне приходилось работать. Процессы поставлены грамотно, в команде приятно работать. Рекомендую.

Проходил интервью в компанию 19 ноября. В общем впечатления остались позитивные. В конце технического интервью ребята сказали что передадут фидбек эйчару и... вот уже почти месяц никакого фидбека. Я конечно понимаю что я вряд ли подошел на эту вакансию и работу для себя я уже нашел, но вот так забывать напрочь о кандидатах которым не могут предложить вакансию как то не очень хороший тон. По хорошему кандидаты ожидают фидбек о том по каким именно критериям он не подошел, чтобы в дальнейшем обратить на них внимание и исправлять

Підтримали: Andrii Bondariev

Здравствуйте. Мы разобрались с этим вопросом и написали вам в личные сообщения с детальным фидбеком. Спасибо за ваш отзыв, вы помогаете усовершенствовать наш рабочий процесс!

Проходила співбесіду в компанію. Залишилися лише позитивні враження від співбесід. Все професійно, цікаві і адекватні питання.

Підтримали: Anna PetrychenkoIra Yekholova

Похоже, что компания работает только с ФОП (по утверждению HR). Отказ работать с физ лицами. Похоже на уклонение от налогов.

Уважаемый Алекс, ФОП — это «фізична особа-підприємець», что автоматически подразумевает то, что мы работаем с физическими лицами и платим все налоги. У нас , к сожалению, есть возможность работать только с резидентами Украины через ФОП, но, поскольку Вы сейчас проживаете в Польше, мы не можем заниматься Вашими документами и разрешением на работу в Украине.

Проходила собеседование в компанию. Очень понравился процесс интервью, все вопросы по сути и качественные. Чувствуется, что команда — профи своего дела. Фидбек давали очень быстро. В целом остались только позитивные впечатления.

Проходил собеседование в компанию.
Остались хорошие впечатления. Все было быстро, понятно, с адекватными вопросами и фидбеками. Рекомендую!

Имел опыт прохождения тут собеседования. Остались исключительно хорошие эмоции. Формат общения приятный и просто человеческий. Ребята с пониманием относились к удобному для меня времени этапов собеседования, фидбек давали довольно быстро. При выборе между двумя офферами выбрал другую компанию из-за возможности выбора работать удаленно, но во всем остальном, тут мне предложили хорошие условия. Если изменю свои предпочтения по поводу формата работы, то обязательно вернусь к ребятам с вопросом об открытых вакансиях, ведь они с пониманием отнеслись к моему отказу. Всем рекомендую попробовать свои силы в Geniusee, отдельное спасибо рекрутеру Ирине, приятная в общении девушка, которая провела меня по всем этапам собеседований здесь.

Руководство всегда идет на встречу(если нужно дома остаться, сьездить куда-то), все
без бюрократии, есть сильный лид и пм, довольно часто проводятся лекции, уютный офис в
центре города, постоянно внедряются какие-то новые плюшки, а так же руководство
прислушивается к предложениям со стороны сотрудников, по зп все максимально прозрачно,
каждые пол года пересмотр(адекватная оценка стоимости на рынке труда), а так же полнейшее отсутствие айтишного пафоса. Как итог проработал
около года, участвовал в интересных проектах и подчерпнул огромный багаж опыта.

Проработал в компании больше года. Благодарен компании за многое.
Пришел совсем зеленым, но за время работы очень прокачал свои знания и успел побывать на разных проектах с разными стеками технологий. Проблем в проектах хватало, но я считаю это плюсом, так как когда ты в них разберёшься, в дальнейшем такое трудностей вызывать не будет.
Мини итоги.
Плюсы: Интересные задачи, Компания готова выслушать пожелания и войти в положение если что-то случится, Тех-лид Игорь всегда может помочь.
Минусы: Грубо говоря не было менторства, кроме одного периода, когда не справлялся с поставленными задачами, over-time.

В целом хороших воспоминаний о компании много =)

Проходив співбесіду. Сподобалась дружня атмосфера інтерв’ю, без лишнього офіціозу, все по суті, залишилось дуже хороше враження.

Був на співбесіді. Адекватні питання, приємні і професійні люди. Раджу.

10-е місце в рейтингу роботодавців «200...800 спеціалістів»

Вакансії Geniusee