Genius.Space

Привіт! Мене звуть Анна. Я з Харкова. Наразі я перебуваю на завершальному етапі 30-го потоку курсу «Комплексний інтернет-маркетинг» у компанії Genius.Space.
У сфері інтернет-маркетингу працюю вже давно. Я адміністратор сайту та контент-менеджер. Через війну в Україні поїхала в Італію і працювала там півтора роки не за фахом. Коли повернулася до Харкова, то зрозуміла, що знань мені бракує, бо наразі доводиться виконувати роботу комплексно. Тому й обрала саме цей курс. Вважаю, щоб бути професіоналом своєї справи- необхідно постійно вчитися.
Це мій перший досвід онлайн навчання. Я ніколи не користувалася зумом і дуже хвилювалася щодо воркшопів, оскільки не працювала в команді в режимі онлайн. Виявляється, це так цікаво і корисно. А найголовніше онлайн навчання — це так зручно. У мене виходило поєднувати роботу і навчання. А в реаліях сьогодення, коли запровадили графік вимкнення світла, є можливість навчатися у зручний час.
Під час виконання домашніх завдань, я знайшла рішення для покращення показників ефективності в просуванні ютуб каналу, seo оптимізації сайту. Протягом навчання до мене прийшли нові ідеї, які я буду застосовувати надалі у своїй роботі. Найважчим було виконання домашньої роботи з веб-аналітики. Але якраз під час її виконання я розібралася в цій темі.
Окремо дякую за чат для нетворкінгу. Коли ти отримуєш домашнє завдання і не розумієш якихось нюансів як це зробити, то можна зайти в чат. В ньому тривають обговорення серед учасників курсу і ти відчуваєш, що ти не одна така. І є ті, хто може тобі щось підказати. Звичайно ж, величезне дякую за підтримку координаторам, котрі оперативно відповідають на питання. Чат дуже мені допоміг під час навчання.
Усім рекомендую цей курс. Він мені допоміг систематизувати свої знання і знайти нові ідеї та рішення для застосування їх у моїй роботі.

Привіт. Мене звати Юлія, я випускниця курсу «Комплексний інтернет-маркетинг», 29 потоку від Genius.Space.
Я працюю у маркетингу вже декілька років, а також проджект-менеджером. Тому моя діяльність тісно повʼязана з інтернет-маркетингом. Вже довгий час розуміла, що хочу поскладати по поличках свої знання, тому вирішила що час 😅 З платформою була знайома давно, спочатку отримала безкоштовний доступ на рік на початку війни, потім придбала ще на рік курс, а потім (не пригадую як) натрапила саме на цей курс. Вирішила, що мушу спробувати, бо самій без натхнення пройти такий великий курс буде складно. Тому хочу поділитися своїм чесним враженням, яке, можливо, допоможе комусь йти на курс з реальними сподіваннями.

Це був для мене виклик — дійти до кінця. І шлях насправді був нелегким. Дуже багато корисної інформації, багато додаткової літератури. Багато практики. Сам курс складається з модулів (які записані онлайн), практичних занять з викладачами, домашніх завдань та зустрічей із питаннями до викладачів, а також дають додаткову інформацію, яка не передбачена курсом.

Протягом всього курсу була підтримка координаторів, за що їм дуже дякую. Щодо викладачів — це все дуже субʼєктивно, бо в кожного свій стиль та манера викладання. Особисто для мене корисними й практичними модулями були по таргету, seo, стратегії — дали базу, з якою можна працювати, а також по контент-маркетингу — багато зібраної корисної інформації. Викладачі, перевіряючи домашнє, завжди давали корисні поради, за що їм теж велика подяка. Але не всі, тому варто бути готовим теж до того, що можуть поставити бали і дати коментар одним словом «поверхнево» (у мене особисто такий випадок був лише 1 і це дуже тішить).

В кінці курсу є дипломна робота — це за бажанням, але без неї ви отримаєте не диплом, а сертифікат. Дипломну роботу (для тих, хто немає обраного бізнесу) пишуть у групах, а після написання є захист перед комісією. Тому будьте готові не лише до порад та як вдосконалити роботу, а й до різкої критики (тому знов ж таки це субʼєктивно).

Сподобалась послідовність викладання матеріалу, це дійсно допомогло навести порядок зі знаннями.
Загалом це величезний курс протягом 5 місяців, де можна отримати багато класної інформації та практичних навиків. Я вже порекомендувала більше ніж 10 людям.

Тому хто обере цей курс — будьте готові виділяти багато часу на навчання. Бо поєднувати роботу з навчанням важко. Були модулі по 6 годин в тиждень + 3-4 години воркшоп+домашнє завдання+зустрічі для відповідей на запитання. Завжди вірте в себе і коли важко — ви на правильному шляху!

Це курс дійсно для тих, хто хоче освоїти нову професію, зрозуміти що подобається і чим хоче займатися.

Підтримали: Владислав

Привіт, мене звати Олександра і я випускниця курсу Комплексний інтернет-маркетинг, зараз закінчую 29-потік. Я проста дівчина із Заходу України і раніше працювала на заводі в Чехії, але завжди мріяла про віддалену роботу щоб мати змогу більше подорожувати. Якось в один момент я вирішила змінити своє життя і спробувати свої сили в інтернет маркетингу. Мої знання про маркетинг на той час були мінімальні, але я відчувала що це те, що мені справді подобається.
Насправді цей курс був першим курсом що я купила в інтернеті. Тому перед тим, як придбати його у мене були сумніви. Чи не буде багато води, чи зможу я чомусь навчитись і чи не буде це марною тратою грошей. Але виявилось, що це були лише мої мої страхи. Курс виявився чудовим і дав мені необхідний поштовх у потрібний момент.
Часто виникали важкі моменти і здавалось що я не розумію взагалі нічого. Інколи хотілось кинути навчання і так сказати забити на цю ідею, бо здавалось наче це все не моє. Але завдяки підтримці координаторів та інших студентів в чаті все ставало зрозумілішим і я розуміла що не одній мені важко. Я знаходила в собі внутрішні сили і навчалась далі. Дійшовши до кінця виявилось що не так все страшно, як я собі придумала.
Для мене особливо захоплюючою була тема таргетованої реклами. Зараз я поглиблено вивчаю цю тему і вже навіть маю двох друзів клієнтів, яким допомагаю із запуском реклами.
Завдяки цьому курсу моє життя почало змінюватися в кращий бік і я щиро рада цьому. Ще дуже багато чого потрібно зробити, але початок покладено. Тому я безмежно вдячна цьому курсу, всім викладачам та координаторам. Для майбутніх студентів я б порадила не вагатись і приєднатися до цього курсу з відкритим розумом і бажанням вчитись. Це дійсно ефективний курс для того щоб покращити свої навички у сфері інтернет-маркетингу та реалізувати свій професійний потенціал.

Олександро, вдячна вам за відгук! Нам приємно бути причетними до вашого розвитку і трансформації. Дякую за впертість у навчанні, за те, що не «зливалися», коли було важко, що йшли вперед. Ви неймовірна, сильна, вам наснаги та успіхів! Хай клієнти стають в чергу!

Привіт! Моє ім’я — Анна Васильєва, і в даний час я перебуваю на завершальному етапі 29-го потоку курсу «Комплексний інтернет-маркетинг» у компанії Genius.Space. Хотіла б поділитися своїми враженнями та досягненнями, отриманими в ході цього навчання.
Перед тим, як я розпочала цей курс, я майже не мала досвіду у сфері маркетингу: мої знання обмежувалися механічним налаштуванням таргетованої реклами. Очевидно, що робити це, без розуміння основ маркетингу, було надзвичайно складно. Я намагалася самостійно здобувати знання, шукати безкоштовну інформацію в інтернеті, дивитися відеоуроки, проте знайти дійсно корисну та актуальну інформацію виявилося вкрай складно і затратно по часу.
Саме тому я вирішила підти на цей курс і ні хвилини не пожалкувала про це.
Я отримала купу нових для себе знань та навичок: вмію аналізувати цільову аудиторію, конкурентів та ринок, розуміюсь як правильно налаштовувати та аналізувати результати таргетованої реклами, розуміюсь на написанні стратегії, та багато чого іншого. Було б складно отримати таку кількість знань, якби я і далі намагалась вчитись сама. Також завдяки курсу, я змогла точно визначитись з напрямком маркетингу, в якому я надалі хотіла б працювати та розвиватись.
Велике дякую всій команді Genius.Space, Ви створили крутий продукт для майбутніх спеціалістів!

Анно, дякуємо вам! Раді вашому розвитку та зростанню! Бажаємо всією командою вам успіхів, класних проєктів, натхнення, задоволення та високих оплат

Привіт! Мене звати Ірина Халітова і я закінчила курс «Комплексний інтернет-маркетинг» у березні 2024 року. До даного навчання я працювала юристом, можна сказати підтверджувала свій попередньо отриманий диплом. Працюючи в державних установах я зрозуміла, що у мене не вистачає часу ні на що, і я не отримую задоволення, ні від життя, ні від поточної роботи. Тому зрозуміла, що потрібно рухатись далі та шукати себе в чомусь новому та більш креативному. Це й послужило сильним мотивом для вступу на курс. Мені хотілося отримати зовсім нові, кардинально інші знання та навички. На мій погляд, інтернет-маркетинг, зараз є ключем для успішного розвитку бізнесу у сучасному цифровому світі. Тому я й обрала КІМ, який став для мене як ковток свіжого повітря!
Після курсу моя професійна діяльність зміниться в кращу сторону. Дуже сподіваюсь знайти себе у цій сфері тому, що КІМ подарував мені купу нових знань та навички, які будуть корисними у майбутньому. Даний курс дає обʼємні та ґрунтовні знання і підійде абсолютно всім: і новачкам і вже працюючим маркетологам. Я вважаю, що я не помилилась у виборі, обравши КІМ. Слід зазначити, що одним із важливих для мене аспектів було те, що навчання проводиться в онлайн-форматі, що дозволяє вибирати зручний час для перегляду матеріалів та виконання завдання. Для мене це було одним із пріоритетів, оскільки я зараз перебуваю у відпустці по догляду за дитиною.
Навчання пройшло цікаво і плідно. Найважчим для мене було зрозуміти складні теми з WEB-аналітики та контекстної реклами, але завдяки допомозі викладачів, менторів, координаторів та власним старанням, я змогла їх засвоїти. Великим плюсом курсу були круті практичні завдання, які дозволяли застосовувати отримані знання на практиці.
Мені особливо сподобалася подача матеріалу в лекціях. Блок з SMM та таргету були для мене справжніми знахідками.
Щодо купівлі курсу, у мене були сумніви стосовно того, чи буде мені цікаво, чи справлюся я із завданнями, чи це дійсно те, що я шукаю, адже моя минула робота і професія кардинально відрізняється від того, що я обрала. Також були сумніви щодо того, чи буду я встигати навчатися й одночасно доглядати за дитиною. Але все пройшло успішно і я даремно боялася!
Що б я порадила майбутнім студентам? Раджу активно використовувати можливості курсу: слухати викладачів, брати участь у практичних завданнях, виконувати їх та спілкуватися з колегами, адже власні старання та зацікавленість важливі для успішного навчання.
Я на 100% рекомендую курс «Комплексний інтернет маркетинг» від Genius.space

Ірино, щиро вам вдячна за фідбек. Дуже приємно, що ви знайши для себе напрямки для подальшого розвитку в цій професії! Вдячна вам за вашу працю на курсі, за наполегливе навчання, ви чудово впоралися, і віримо що все складеться якнайкраще!

Привіт! Мене звати Марта Іванців, і я з великим задоволенням розповім вам про мої враження від курсу «Комплексний інтернет-маркетинг», який я успішно завершила у березні 2024 року. Варто відзначити, що це був один з найцікавіших та найбільш корисних курсів, які я коли-небудь проходила. Хочу поділитися з вами своїми враженнями та результатами навчання, а також розповісти про те, як це вплинуло на моє життя та професійну кар’єру.
До початку курсу я вже працювала у сфері маркетингу, але бракувало досвіду та знань в інтернет-маркетингу. Проте, завдяки цьому курсу я отримала не тільки теоретичні знання, але й практичні навички, які дозволили мені значно покращити свої результати у цій галузі.
Однією з найбільших переваг цього курсу є те, що він пропонує глибокий розбір тем та матеріалів, які можна застосовувати безпосередньо в реальному житті. Також хочу відзначити професійність та досвід спікерів, які діляться своїми знаннями з великою увагою до деталей.
Однією з найпривабливіших аспектів цього курсу є можливість навчання в онлайн-форматі, що дозволяє гнучко вибирати час та темп навчання. Це особливо корисно для мене, оскільки я мешкаю в Польщі та знаходжусь у декретній відпусті.
Після завершення курсу моє професійне життя відчутно покращилося. Я отримала більше клієнтів та збільшила свій дохід, а також отримала можливість знаходитися в рядах висококваліфікованих фахівців у галузі маркетингу.
І зараз вже маю декількох клієнтів у SMM сфері)

Дякую, пишаємося вами, так тримати 🙏💕 чудовий відгук.

Привіт, я Олександр, випускник курсу «Комплексний інтернет-маркетинг», закінчив навчання у лютому 2024 року. Перед курсом вів власний бізнес і розумів, що для його розвитку необхідні глибокі знання в сфері маркетингу.

Моєю основною метою було отримати практичні навички та знання для успішного ведення свого бізнесу. Після завершення курсу вдалося ефективно застосовувати отримані знання, що сприяло підвищенню ефективності маркетингових стратегій у власному підприємстві.

Знання в маркетингу до курсу були базовими. Навчання пройшло плідно, особливо сподобалася можливість вивчення практичних випадків та підтримка викладачів. Важкощі виникали, але завдяки взаємодії в чаті та допомозі викладачів, вдалося їх успішно подолати.

Сумніви щодо купівлі курсу відсутні, адже результати виявилися вражаючими. Майбутнім студентам рекомендую акцентувати увагу на практичних аспектах та систематично взаємодіяти з викладачами.

Дякую «Комплексному інтернет-маркетингу» за важливий внесок у мою професійну кар’єру та розвиток власного бізнесу. Віддано рекомендую цей курс всім, хто прагне успіху у сфері маркетингу та бажає вдосконалити свій бізнес.

Підтримали: Владислав

Добрий день я Larysa Pihol, випускник Genius.Space 27 потік закінчую навчання на курсі маркетингу. Хочу поділитися враженнями від навчання, це дуже масштабний курс, багато корисного та цікавого матер’ялу без води, можливість навчатись у зручний час та у доступному форматі з любого куточку світу, щотижневі цікаві Воркшопи для затвердження матер’ялу практично, ще з величезних бонусів це ком’юніті чат який дає можливість для спілкування із колегами-студентами для обміну досвідом ( що є надзвичайно корисним),цілодобова підтримка кураторів у чатах як з механічних питань так і в допомозі при виконанні домашніх завдань. Молодий склад викладачів-менторів які висококваліфіковні та з великим досвідом готові йти на зустріч та надавати високого рівня знання! На протязі життя я не була знайома з маркетингом але завжди мене цікавила ця професія, можливість знань у сфері бізнесу, розвитку бізнесу та стратегії і навіть під час навчань я почала працювати і збільшувати свій дохід у ролі SMM. Про Genius я дізналась випадково і ні одного дня не пошкодувала про власний вибір адже це можливість всебічного розвитку, покращення навиків і прокачати себе на 100%. Безмежна вдячність всій команді за священну місію навчати і допомозі нам стати найкращою версією себе!!!

Вітаю всіх читачів мого відгуку про Genius Space,я Дмитро Попенко випускник курсу Комплексний інтернет маркетинг ,закінчив 27-й потік у січні 2024 року.Хочу розповісти про курс та результати мого навчання.Я сам проживаю та працюю в Чехії вже давно на фабриці з вироблення сидінь до автомобілів BMW,де обіймаю посаду GAP leader.Раніше я тільки цікавився заробітком через інтернет,тому що не хотів бути прив’язаним до робочого місця.Як я обрав Genius space,дуже просто коли я ввів в пошуку гугл запит «курс з інтернет маркетингу» то перше місце в пошуковій видачі займав саме дженіус,а це вже означає що інструменти маркетингу в них працюють краще ніж в конкурентах ,тому і навчити вони можуть краще).
Коли я почав проходити курс ,мені з кожною лексією та модулем відкривався новий світ можливостей заробітку та просування своїх ідей, також я зрозумів які навички мені ще потрібні окрім знання інструментів інтернет маркетингу.Також саме курс з Комплексного інтернет маркетингу дає можливість спробувати себе в різних напрямках та обрати собі який більш до вподоби.
Також я познайомився з однодумцями,які були також вмотивовані.Енергетика спікерів дуже мотивувала до навчання.Постійні вебінари та інші заходи які проводить дженіус будуть тримати тебе в тренді ,і ти будеш іти в ногу з часом.)
Моя порада майбутнім студентам — це віділяти достатню часу на вивчення лекцій та дотримуватися розкладу .робити все вчасно щоб не перевантажувати себе бо корисного матеріалу багато)

Привіт, мене звати Леся. Я випускниця курсу Комплексний
інтернет-маркетинг, зараз я закінчую 27-й потік. Це мій відгук про навчання на цьому курсі.

Я родом із міста Львів. До проходження курсу я працювала багато років інспектором з кадрів у великих компаніях. Тож моя робота не була пов’язана з інтернет-маркетингом зовсім. Я навіть уявити не могла, що моя професія зміниться в майбутньому. Але у зв’язку з війною моє життя, як і всіх нас змінилося, і переді мною постала необхідність освоїти професію, яка дозволить мені працювати з будь-якої точки світу і в зручний для мене час. Оскільки, з однієї сторони мені добре вдається аналізувати, а з іншої я дуже люблю креативити і творити, мій вибір впав саме на професію інтернет-маркетолога, яка якраз і поєднує ці речі.

На курсі я зрозуміла, що мені відгукується найбільше таргетована реклама, а ще дуже подобається створювати креативи. Тож далі я планую розвиватися у цих напрямках.
До курсу мої знання про маркетинг, а тим більше інтернет маркетинг були практично нульові. І якщо чесно раніше мені здавалося, що навчитися цьому нереально, треба народитися маркетологом)). Але на курсі я поринула у цей світ. Я освоїла сучасні напрямки маркетингу, його інструменти, тенденції, навчилася їх застосовувати. КІМ це суперова можливість познайомитися зі всіма професіями з цієї сфери в одному курсі. Крім цього, я отримала прокачку особистих навичок: самоорганізація, вміння презентувати себе, свою роботу, працювати в команді.

Але скажу чесно це було не просто. Бо навчання на курсі дуже інтенсивне, щось трохи пропустиш і вже новими лекціями засипають. Іноді відчувала себе ніби біжу за швидкісним поїздом. Крім того, я Чомучка-Ботан, мені дуже хотілося засвоїти все тут і зараз, зрозуміти чому так, а не так, а коли тоді треба ось так, а що якщо...? Але зрозуміло, коли ти отримуєш тоннами насичену інформацію, з якою раніше зовсім не мав справи, то і неможливо все запам’ятати одразу. Це все приходить з часом. З кожним модулем знання накопичуються і поступово все вимальовується в загальну картину. Дуже також допомагають воркшопи. Це величезний плюс, що є можливість спробувати застосувати теоретичні знання на практиці. А і ще домашки. Домашки це взагалі окрема тема. Хоча вони не завжди давалися з першого, і з другого разу, але я поверталася до них і старалася зробити все в них по максимуму. Особливо домашка, по веб-аналітиці була максимально складною для мене, думала «Все не буду робити». Але потім ще раз подивилася лекції, воркшоп, щось сама пошукала, написала лектору питання, і якось пішло, вийшло, зрозуміла. Потім думала, нічого там аж надскладного небуло)) Допомогла навіть одногрупниці розібратися.

Також для мене було дуже цінним отримувати коментарі викладачів, це надихало рухатися далі. А ще круто, що є бонусні заняття для найкращих студентів. Це ще одна можливість покращити практичні навички або дізнатися корисну, а головне актуальну інформацію про тенденції в світі маркетингу.

Найбільше мені сподобалися модулі про таргетовану рекламу, Smm та чат боти. Дуже цікавими були лекції про соцмережі. Круто було спробувати створювати рекламні кампанії та чат боти. Не думала, що можна так легко створити бота, наприклад в Telegram. Ну, і що мені ще сподобалося, так це створення креативів і дизайну презентацій до домашок. Це прям моя тема.

Щодо викладачів, то всі стараються допомогти, відповісти на запитання. Мій топчик — це лектори з модулів таргетована реклама та Smm.

Цікаво, те, що коли я купувала курс, глибоких сумнівів щодо купівлі не було. Я гуглила онлайн професії і тут натрапила на сайт Genius.Space. Я завжди перш, ніж щось купувати ретельно вивчаю відгуки, порівнюю, вагаюсь. Але тут не перечитувала, оскільки я чула про них вже давно, знала, що вони є, що вони про маркетинг. Не від когось конкретно, просто вони були на слуху Єдине, що я ще роздумувала і обирала між двома курсами UI/UX дизайн або КІМ. Але потім обрала таки KIM, і не шкодую.

Майбутнім студентам раджу в жодному разі не здаватися, навіть, коли буде здаватися, що це неможливо зробити чи зрозуміти. Відкладіть це, поверніться до цього завтра, пробуйте ще раз і ще раз. Робіть домашки, це тільки вам буде на користь, ходіть на воркшопи, навіть, якщо лінь чи якщо це для вас вихід із зони комфорту. Беріть максимум з того, що вам дають на курсі. Повірте дають багато, але те, що ви отримаєте в результаті залежить тільки від вас, наскільки ви готові вкласти часу, зусиль та себе.

Я рекомендую курс Комплексний інтернет маркетинг від Genius.space

Підтримали: Yuliia Miroshnikova

Леся, дякуємо вам за зворотній зв’язок. Нам приємно та радісно бути причетним до вашого професійного зростання, підтримати вас у часи зміни професії. Вдячні за ваші зусилля, дуже у вас віримо. Вірте і ви в себе. Бажаємо вам усього найкращого, класних проєктів, натхнення, високих чеків. Зустрінемося на Genius Talents

Вітаю! Хочу поділитися досвідом, як і чому я обрала навчання саме в Genius.Space. Наразі закінчую курс Комплексного інтернет-маркетингу «КІМ 27».

Взагалі, маю зовсім інше професійне спрямування, але довго думала над тим, щоб змінити роботу і перейти в ІТ. Крім того, постійний розвиток сучасних технологій зміцнив моє бажання почати розвиватися в цьому напрямку.

Працювати у сфері ІТ почала ще з 2017р., а саме з контент-менеджменту та базової SEO-оптимізації, що включало регулярне наповнення, моніторинг і аудит сайтів, аналіз конкурентів і створення семантичного ядра сайтів, публікацію актуального контенту для залучення додаткового трафіку на сайт і підвищення його відвідуваності.

Так як дана сфера потребує постійно бути в курсі всіх інновацій, трендів та йти в ногу з розвитком, вирішила пройти курси інтернет-маркетингу для підвищення своїх скілів та розширення можливостей. Вибір компаній, які пропонують схоже навчання в інтернеті безліч. Але мій вибір зупинився саме на Genius Space. І на це вплинули наступні фактори: запропонована програма курсу, великий обсяг навчальних матеріалів, наявність постійної технічної підтримки, а також підтримка кураторів та менторів курсу. Крім того, вплинув позитивний досвід в результаті відвідування їх конференції ЛОБ — місця нових знань та корисних знайомств.

Курс з інтернет-маркетингу допоміг мені здобути знання про всі інструменти інтернет-маркетингу та як їх використовувати для успішного онлайн просування товарів/послуг. Найбільше всього сподобалися теми з SMM-просування, контент-маркетинг та чат-боти.

Навчання наповнено великим обсягом корисної та необхідної інформації. Краще не відкладати на потім, а робити все відразу: вивчати теоретичну частину та практикувати на воркшопах, проходити тести та вчасно здавати домашні практичні завдання.

Рекомендую курси з інтернет—маркетингу від Genius всім, хто хотів би розвиватись в цьому напрямку або змінити свою професію на більш креативну та сучасну.

Підтримали: Yuliia Miroshnikova

Дякую, Світлано за відгук та теплі слова, кайфово читати, як змінюється ваше життя! Далі буде ❤️

Всім доброго дня! Мене звати Качур Лілія і зараз я закінчую курс КІМ26-потоку від Genius.space. Вже декілька років кручуся у сфері маркетингу та реклами, але постійно відчувала, що потрібно глибше зануритися у світ маркетингу, щоб покращити і структурувати свої знання. Хотіла знайти курс, який допоможе мені зрозуміти про що йдеться у маркетингу, та який зможе розкрити для мене тему діджитал маркетингу. І ось тут я прийняла рішення обрати Genius.space! Можу із впевненістю сказати, що курс на 100% перевершив мої очікування. На курсі було багато толкової інформації, не просто теорії, але і практики, що дуже важливо. Приємно здивувала постійна підтримка менеджерів впродовж всього курсу, можливість спілкування із менторами, і завжди швидкий feedback. Ще однією крутою ідеєю на курсі було створення комюніті, де з багатьма людьми вдалося побудувати грані відносити, вчитися один від одного, радитися та отримувати конструктивну критику.
Структура курсу дійсно класна, вона розкриває усі теми інтернет-маркетингу, і після закінчення людина, яка прийшла навіть з нульовими знаннями розуміє базу і як все це працює. Курс від Genius дає можливість зрозуміти та обрати напрямок у якому хочеш розвиватися далі. Але скажу одразу, готуйтеся до того, що це не просто курс на розслабоні:) Тут потрібно багато працювати, дивитися лекції і можливо навіть не один раз, практикуватися на воркшопах та домашніх завданнях, але в цьому його кайф!
Однозначно для себе, я винесла багато цікавої так корисної інформації. Перед усім курс допоміг мені вдосконалити свою самодисципліну, а також визначитися з напрямком у якому я б хотіла розвиватися далі, та шукати роботу.
Без вагань рекомендую курси від Genius.space усім тим, хто хоче розвиватися в маркетингу, і усім тим, хто хоче освоїти нову професію!

Підтримали: Yuliia Miroshnikova

Ліліє, дякуємо за відгук, приємно чути таку оцінку від людини з досвідом. Хай все складається якнайкраще! Успіхів, високих чеків, класних клієнтів

Всім привіт , з Genius Space я познайомився в літку цього року ,на просторах YouTube , мені дали 5-ти денний безплатний курс по Digital Marketing . Згодом мені надіслали скидку на повний курс , не довго думаючи я рішив попробувати . Після того як я оплатив мене почали вводити в курс діла , мене зустріли дружні ментори ,які почали розказувати як буде проходити курс і всі правила курсу .

І уже через тиждень я почав проходження курсу. Багато цікавого матеріалу вивчив за ці пару місяців ,навчився багато нового , цікаво і з користю проводив свій час ,були моменти коли було важко , так як наприклад з SEO ,але їх вдалося пройти і винести урок з цих складнощів . Звісно ментори допомагали вирішувати любі ваші проблеми ,але я старався вирішити все сам ,так коли уже дуже багато часу йшло на одну проблему я звертався по допомогу .
На курсі більше всього мені сподобалося та отримав вищі оцінки за такі теми : SEO , YouTube просування , SMM , таргетинг .
Якщо говорити в цілому , я не пожалів що купив курс ,і інвестував в нього свій час , це все принесло мені користь .
Я буду рекомендувати своїм друзям Genius , і дуже гарно дякую команді ,за покладену роботу з нами))))

Підтримали: Yuliia Miroshnikova

Вадиме, дякуємо за вашу наполегливу працю на курсі, бажаємо зростання, успіхів та крутих результатів

Для мене це зовсім новий досвід. Ніколи раніше не стикалася з маркетингом. Дуже нелегко. Але є мотивація, інтерес осягнути всі ці невідомі інструменти раніше. Курс дуже насичений, багато практики. Піти на цей курс стало одним із кращих рішень цього року.
Хочеться сказати велике дякую всій команді Genius Space . Той випадок, коли хочеться стерти собі пам’ять і пройти курс заново. Я вже рекомендую ваші курси своїм знайомим та друзям і продовжуватиму це робити.
Особисто мені сподобалося абсолютно все. Відмінні лектори, чудово організований зв’язок із менторами, матеріал подано доступно і зрозуміло навіть для того, хто як я ніколи раніше не стикався з маркетингом .
Дякую вам за знання, за досвід. За те, що я тепер точно знаю, що я хочу робити. І якщо мене спитають «А як ти себе бачиш через 5 років», у мене точно буде що відповісти 😉

Підтримали: Yuliia Miroshnikova

Анно, щиро віримо що все у вас 100% буде результативно! Ви така молодець! Дякуємо вам усією командою за активність, наполегливість, бажання зростати, попри всі складнощі часу та процесу трансформації. Успіхів, масштабування, досягання бажаного! Курсів багато, стирати пам’ять точно не треба)) приходьте і у чатик, ділітьс успіхами. ми завжди раді

Привіт! Хочу поділитися враженнями про курси від Genius Space «SMM-спеціаліст». Довго вагалася, чи потрібно мені обирати напрямок у сфері SMM, проте вирішила спробувати саме цю платформу. Я вже давно знала про неї й чула тільки позитивні відгуки.

Під час проходження курсу багато було супер класного й зрозумілого матеріалу, але деякі речі мені складно давалися. Це дало змогу зрозуміти, які саме аспекти у сфері SMM мені подобаються найбільше.

Завдяки чудовим менторам навчання пройшло дуже позитивно. Вони завжди розуміючі й готові допомогти у вирішенні будь-яких труднощів. Сам курс був насиченим та інтенсивним, і містив багато корисного матеріалу, а також чудові домашні завдання.

Також хочу відзначити, що навчання тут відрізняється від університетського. Тут не можна просто «подати» завдання — викладачі допомагають досягти ідеального результату й не приймають компромісів.

Я дійсно задоволена проходженням цих курсів, вони надали якісну базу знань для роботи з відомими компаніями у сфері SMM та інших галузях. Щиро дякую Genius Space за такий чудовий інфопродукт!

Аню, вітаю із завершенням навчання, ми впевнені, що вас очікують класеі цікаві проєкти, нові клієнти та зростання.
дякуємо, що відзначаєте наш курс 💕🙏

Найжахливіша помилка в навчанні це обрати курси від Genius Space- це те, з чим зустрілася моя дружина у підвищенні кваліфікації.
Найперше, що заявлена програма не відповідає дійсності, із фактичних знань десь 10 із 100, всі інші 90 це вода (10 за терміни списані із книжки). Старт навчання із однією датою, фактичний початок через одне заняття, але вам оплату рахують. Щодо договорів навчання- їх не надають, тобто повернення коштів не можливе (краще б ЗСУ гроші задонатили, було б більше користі).
Щодо ДЗ- їх не перевіряють, бо паралельно вони надали доступ усім безкоштовно та не вистачає ресурсу для вчасної перевірки. Термін перевірки 20 днів, як мінімум. Із заявлених воркшопів щотижневих, лише один на місяць і то це питання-відповідь, де ментор не усе пояснює, бо ти не писав питання завчасно, щоб до цього підготувалися та не мотивує, а навпаки каже, що все важко незрозуміло, початківця (1 рік досвіду) не беруть — це дуже демотивує, знецінює все що вони надають. Плюшок, якщо сплатив гроші просто 0, адже не якість в пріорітеті, а лише кількість або хіба, якщо дуже нудно можна слухати вихваляння ментора по 20 хвилин, як мінімум кожного заняття.
Альтернатив не пропонують, ігнорують.
Найбільше шкода, що не повертають гроші за неякісні послуги.
Нікому не рекомендую, адже користі та ефективності для Вас, як спеціаліста немає!

Навесні 2023 р. я обрала для себе курс «Комплексний інтернет-маркетинг» у Genius Space і абсолютно не пошкодувала про свій вибір.

Для мене важливим було навчитися отримати базові знання з різних інструментів інтернет-маркетингу і зрозуміти, що з цього я можу робити сама, а що з цього варто віддати фахівцю для отримання гарного результату. Крім того, хотілося дізнатися, як правильно презентувати продукт, як позиціонувати бренд.

Я викладаю у вищій школі і також є директором освітньо-культурного центру з китайської мови, в якому є низка курсів з мови і велика кількість різних культурних, наукових, освітніх заходів. У зв’язку з масовим переходом освітньої сфери в онлайн, а також після повномасштабного вторгнення робота в онлайн займає левову долю часу і виникла потреба оптимізувати роботу і вивести її на продуктивний рівень, використовуючи усі необхідні для цього інструменти.

У навчання йшла із запитом зрозуміти, що варто робити, а що ні, і як це все варто робити у діджитал-просторі. Під час навчання для мене найбільш корисними виявилися блоки «СММ», «Контент-маркетинг», «Стратегія», «Чат-боти», які надали унікальні знання щодо створення маркетингової стратегії і провадження роботи підприємства. З огляду на те, що до відвідування курсів мій рівень складав абсолютний нуль, то можна з упевненістю сказати, що курси допомогли мені розібратися в базі і отримати розуміння (хай і не повне, тому що багато інформації про все і одразу, тому доведеться ще поглиблюватися) про різні інструменти діджитал маркетингу, а також те, як їх грамотно і влучно застосовувати.

Хочу виразити окрему подяку викладачці Олені Боговик за прекрасну енергетику, глибокі знання і рівень професіоналізму, який вона продемонструвала на курсі. Велика дяка за інфо про архетипи, тон голосу, позиціонування на блоці «СММ». також хочу подякувати викладачці Оксані Лихожон за прекрасну подачу інфо на блоці «Стратегія» і супер-корисний довжелезний список джерел, які варто прочитати, аби наблизитися до вміння розуміти болі аудиторії і закриття потреб.

Майбутнім студентам хочу побажати одразу правильно і грамотно розподіляти свій час, оскільки інформації — море, її необхідно опанувати повноцінно і з розумінням. Хочу побажати не відкладати на потім ані тести, ані д/з, бо потім це просто як сніговий ком, який ти не можеш зупинити. також хочу побажати користуватися нагодою і спілкуватися з менторами на тематичних зустрічах. Бажаю заручитися підтримкою друзів і рідних, на яких можна буде апробовувати стратегії, а також одразу застосовувати прикладний характер роботи.

Хочу подякувати авторам і лекторам курсу за безліч інформації (це був неабиякий челендж її опанувати/ реклама у фейсбук досі сниться). Бажаю вам процвітання, розширення аудиторії, лідів побільше і щоб показник CTR постійно радував!

Підтримали: Yuliia Miroshnikova

Юлія, дуже вам дякуємо. Щиро раді змінам та зростанню професійних навичок. Упевнені, що вам вистачить часу на заглиблення в теми. Курс буде доступний для вас рік з моменту відкриття. Будуть бонуси, оновлення. То ж чекайте на анонси. Бажаємо успіхів, ще раз дякуємо. Ви зробили цей курс класним

Радий, що обрав шлях навчання у Genius Space ще у 2021 році! 🧠🍀

За ці вже два роки, я отримав теоретичні та практичні навички, диплом про успішне закінчення курсу з Веб-дизайну, доступ до великої кількості нових сучасних та актуальних знань, професій, трендів, інструментів, та великої кількості бонусів.

Познайомився з талановитими студентами, викладачами та командою Дженіус, які перетворюють навчання на постійні виклики самому собі. Ви круті! ❤️

Не дивлячись на всі життєві складнощі та пригоди буденності, я вдячний, що маю можливість через 2 тижні, отримати вже другий диплом про успішне закінчення курсу з Комплексного Інтернет Маркетингу!

Для мене це був важкий та дуже важливий челлендж. І я радий, що впорався. 👌🏻

Також, у квітні, я паралельно придбав курс з відкриття міні-діджитал агенції за 30 днів. Успішно його пройшов та задоволений, бо отримав значно більше ніж очікував. Багато додаткового контенту, матеріалів та нових контактів.

Як результат — вже будую власну справу, завдяки отриманим знанням та практиці.

КІМ — тотальне розчарування! Найслабший курс на ринку (повірте, мені є з чим порівнювати). Навіть слабше, ніж деякі безкоштовні курси. Тут відверто дурять, аби зрубити грошей. І тут я зіткнулася з обурливою поведінкою кураторів, яким чхати на репутацію. Обходьте стороною цю платформу!

1) Цей курс як огірок — на 90% складається із води. Він примітивний і поверховий, немає унікального або глибокого контенту, вся інфа базова і взята з інету.

2) Курс суто теоретичний. Обіцяли практику: воркшопи та домашки. Але ніт! Ця «практика» теж про теорію! Ми «практикуємо» як щось вигадати, а не як зробити. Думати важливо, але без практичних навичок думати правильно не вийде. Якщо не знаєш інструмент зсередини — не придумаєш, як його ефективно використовувати. Та й немає професії «думальника, але не робителя». Сенс мати теоретичне уявлення про те, що таке SEO, PPC, GA? Потрібно ще й могти щось робити ручками. На цьому курсі «ручок» немає. Просто дають мінімальне уявлення про інструменти, та й то не про всі. Для реальної роботи цей курс не допоможе.

3) Є дуже слабкі лектори, які плавають у своїй темі. А є ті, хто сильний у своїй темі, але зовсім не вміє викладати. Наприклад модуль PPC. Мало того, що поганий звук, то ще й лектор не вміє викладати думки зрозуміло, ну не дано людині. На цей модуль скаржилися інші потоки, він тупо не можливий для сприйняття. Але Дженіус продовжує давати цей модуль і далі.
Є круті лектори, але їх не багато.

4) Обман під час продажу. Я досвідчений маркетолог у певних напрямках, але маю лише базові знання з інших напрямків. Саме хотіла їх підтягнути. Довго сумнівалася, чи піде мені КІМ, раптом курс розрахований лише на новачків. Але продавець, знаючи про мій досвід, переконав мене, що курс точно закриє мої потреби. Мені було обіцяно: а) Курс підходить і для досвідчених, і я обов’язково підвищу свою кваліфікацію. б) Буде багато практики і я зможу впевнено освоїти всі інструменти. в) Викладатиметься все, у тому числі Тікток. Підсумок: обман по всіх пунктах! Які в мене були базові знання, такі й залишилися (хоча я була лідером рейтингу), тому що курс просто не дає глибоких знань. Мало того, моя експертиза була навіть вищою, ніж у деяких лекторів. І студенти, і навіть самі лектори казали, що мені самій треба викладати. Далі: практики тут практично немає. А Тікток у курс не входить, як виявилося. Мене обдурили і впарили курс, знаючи, що він не відповідає моєму рівню і не закриє мої потреби. Бабло — наше все, так, Дженіус?

5) Ну і вишенька на торті — хамство та непрофесіоналізм кураторів.
Я, як і десяток інших студентів того дня, написала в чаті про неякісний модуль по PPC і запросила додаткову лекцію від іншого лектора, вказавши менторам, що вони вже так робили для інших потоків (знайшла у відгуках, що потік обурився і вимагав зміни лектора). У відповідь куратор Юля Мірошникова заявила, що не веде переговори про вимоги, назвала мене токсичною, порадила мені самій знайти лектора, звинуватила у прикриванні іншими студентами і відразу забанила мене в чаті, щоб я нічого не могла відповісти. Куратори часто дозволяли собі хамство (не лише Юля, і не тільки зі мною), але це окрема історія. Така поведінка пані менторки змусила мене піти з курсу і вимагати повернення грошей. Тому що у такій атмосфері вчитися неможливо. Після того, як її заклювали інші студенти (багато теж були шоковані, вимагали розбанити мене і принести мені вибачення), вона таки видавила з себе погано пахнуче вибачення з виправданням, мовляв інші просто не знають всієї правди (що це за «правда» вона так і не сказала). І навіть після мого звернення до Дженіуса про обман очікувань та дії Юлії, мені не написали хоча б «Нам шкода, що так сталося». Мовчки повернули гроші, не зробивши жодних спроб зняти негатив чи вибачитися, і взагалі не прокоментувавши жодного слова! І після цього ви навчаєте інших спілкуватися з аудиторією?

PS Люди на ринку повно гідних курсів. Не ведіться на знижки від Дженіуса, воно того не варте

Привіт усім! Мене звуть Аліна Коробченко і зараз я закінчую навчання на 20-му потоці курсу з комплексного інтернет-маркетингу в Genius.space.

Мені 31 рік і за фахом я фармацевт, практичний досвід маю теж саме в цій сфері. До початку повномасштабної війни в Україні я працювала завідувачкою в одній з аптек відомої великої аптечної мережі. Я з Харкова, і тому на початку березня 2022 року довелося з малолітньою дитиною евакуюватися за кордон. Там довелося спробувати себе у готельно-ресторанній справі.

Час ішов, і все більше я задумувалася над тим, що необхідно здобувати ще якусь професію, яка б дала мені змогу працювати віддалено. Війна дуже добре показала переваги таких професій, де ти незалежний від країн, кордонів, пандемій, та будь-чого. Таких навичок і вмінь мені дуже бракувало на той час. Якби я їх тоді мала, то багатьох стресів, переживань і незручностей можна було б позбутися.

Я схилялася до того, що мені необхідно пройти курси з копірайтингу, адже писати тексти я любила ще зі школи, навіть вірші писала. Під час начання в університеті брала участь у студентських наукових конференціях, де мала досвід з написання тез, публікацій, доповідей та презентацій. Але я не знала де можна пройти такі курси, щоб це було якісною освітою. Мені потрібно було з чогось починати, час грав не на мою користь. І тут, у фейсбуці мені трапилась реклама genius.space. Я спочатку хотіла записатися на безкоштовний курс з копірайтингу, але після розмови з менеджером прийняла рішення йти на курс з комплексного інтернет-маркетингу, адже він включає в себе одразу багато сфер. Вже зараз, на фінішній прямій, я впевнено можу сказати, що я точно не жалкую. Це, однозначно, дуже корисний і цікавий досвід, обширні знання, можливість практики. Що не менш важливо — вартість такого курсу, я б сказала, символічна.

Компанія з добрим іменем, хорошою репутацією. Курс був насиченим та цікавим. На вивчення кожного модуля був тиждень часу. Ми мали лекції від спікерів-практиків, домашні завдання та ворк-шопи. Дипломна робота пишеться в команді, що теж є гарним досвідом.

Коли не знаєш з чого почати, за що хапатися, то КІМ в genius — чудовий варіант.

Вітаю, я Сіуха Оксана випускниця курсу Комплексний інтернет-маркетинг, 20-й потік, закінчила навчання у березні 2023 року.
Навчання на нашому потоці було досить непростим, але дуже цікавим! Я власниця салону манікюру яку карантинні обмеження 2020 року змусили розбиратися у тому, як у нових умовах конкурувати на ринку. А на початку 2021 року відкрив свій бізнес мій чоловік і знання інтернет-маркетингу знадобилися ще більше. Я налаштувала рекламні компанії в соціальних мережах і це дозволило нам успішно пройти карантин і тепер війну. Бізнес чоловіка стабільно отримує клієнтів з соціальних мереж і під час війни він зміг модернізувати виробництво 2 станками.
Але знань тільки з таргету мені було не достатньо, щоб розвиватися в у умовах постійної турбулентності тому шукала де б можливо було отримати комплексні знання з інтернет- маркетингу, мати практику та фідбек від викладачів. І саме курс "КІМ — 20.0 «від Genius став однією з кращих моїх інвестицій.
Я з 2020 року вивчаю інтернет-маркетинг і це мій 4-й курс Дуже задоволена великою кількістю нової інформації та організацією навчання. Незважаючи на досить великий об’єм знань в інтернет-маркетингу які в мене були можу сказати, що курс «Комплексний інтернет-маркетинг» має досить швидкий темп і суміщати його з роботою та сім’єю досить не просто. Проте кожне виконане домашнє завдання та фідбек викладачів додають впевненості в собі та своїх наступних кроках.
Найбільше задоволення я отримала від наших насичених практикою воркшопів. Так як після закінчення 3-курсів я чудово розумію теорію, але не впевнено себе почувала саме в практичній роботі.
Всі мої потреби на курсі були повністю закриті. Найважчим етапом у навчанні були систематичні відключення електроенергії у Києві, це змушувало навчитися опановувати матеріал в рази продуктивніше.

За час навчання на курсі я отримала замовлення на налаштування PPS — реклами і вже за 2 тижні отримала перші результати для клієнта, та заробила перші гроші. Це перше моє досягнення в роботі з Google, але точно не останнє. Робота з контекстною рекламою мені дуже сподобалась і була одним з інсайтів на курсі.
РРС, Google TAG та Manager Google Analytics та SEO — це самі цікаві модулі які я проходила і в подальшому планую поглиблювати знання саме в цих напрямках. А після написання дипломної роботи планую повністю змінити свою діяльність і працювати на фрілансі. Одним з головних своїх завдань сьогодні я бачу — допомагати українському бізнесу зростати. Тим більше, що чудово розумію з якими складнощами стикаються кожен день керівники малого та середнього бізнесу.

Майбутнім студентам КІМ хочу побажати проявляти креативність та ініціативу, не зупинятися, не боятися, йти до своєї мети, помилятися та задавати питання, а викладачі та куратори вам обов’язково допоможуть.

Всім привіт, зараз закінчую курс по комплексному інтернет-маркетингу (20 потік) від Genius.Space.

Я вже досить давно працюю в маркетингу, в тому числі і з діджитал інструментами, типу SMM, контент-маркетинг, але відчувала потребу в більш глибоких знаннях. Хотілось знайти курс, який зможе комплексно розкрити тему діджитал маркетингу, від аналізу конкурентів до таргетованої реклами. І як же круто, що я натрапила на Genius.Space! Якщо чесно, я навіть не очікувала, що мені так зайде цей курс:) Нарешті багато практики і мало води.

Спочатку я дізналась про цей курс, коли вони надавали безкоштовний доступ українцям, я зареєструвалась і вже після проходження перших двох лекцій зрозуміла, що хочу повноцінний курс з домашкими, воркшопами, менторами і тд. Новий потік якраз стартував і я встигла застрибнути в останній вагон, і ось вже працюю над своєю дипломною роботою.

У курса дуже класна структура, вони покривають майже всі аспекти інтернет-маркетингу, тому після закінчення ти реально розумієш, як все це працює в комплексі, і можеш далі вибрати свій напрям для більш детального вивчення.

Одразу готуйтесь до того, що це не просто курс, де ти собі дивишся лекції фоном, тут треба буде багато працювати, розбиратись, практикуватись, і в цьому його кайф!

Я для себе винесла дуже багато з цього курсу, не лише знання, але й різноманітні інсайти для роботи та особистого життя.

Однозначно рекомендую всім, хто хотів би розвиватись в інтернет-маркетингу!

Усім привіт, мене звати Юля Пустовіт, наразі я працюю у бюджетній установі фахівцем з публічних закупівель (проводжу тендери на всі потреби) у Вінницькій області, і я закінчую навчатися на курсі Комплексний інтернет-маркетинг (потік 20.0, початок навчання — листопад 2022 року), залишилося лише написати дипломну роботу та успішно її захистити.
Моя робота ніколи не була пов’язана з інтернет-маркетингом, я завжди працювала зі стабільним графіком 5/2 з 8:00 до 17:00. Вперше познайомилася з діджитал-маркетингом, коли проходила безкоштовне навчання на одній із навчальних платформ України. І з тих пір я у нього закохалася. Нажаль, реалізувати себе у новій професії я зможу тільки в іншому місті або дистанційно, тому що проживаю у маленькому містечку, де потрібні лише продавці в магазинах або офіціанти.
Хочу розказати про курс та результати мого навчання. Я, як і інші студенти, прийшла з соцмереж через таргетовану рекламу. Але Genius дав мені не тільки теоретичні знання, а ще й практичні, що важливо для роботи інтернет-маркетологом. Я дуже хочу змінити своє життя та стати успішною у цій справі. Зараз я у пошуках роботи на джоб-порталах. Гадаю, що зможу влаштуватися на нову роботу із зарплатнею мінімум 10 000 грн, а далі — тільки зростати. Моя мрія — працювати PPC-спеціалістом та мати в YouTube кілька каналів.
Кожного тижня у нас відкривався новий модуль для вивчення тієї чи іншої теми. По суботах у нас були практичні роботи, де студенти відточували усі свої навички. Звісно, якщо траплялося таке, що ми чогось не розуміли чи не знали, то лектори нам завжди допомагали. Також кожного тижня у нас були сесії Питання-Відповідь, де нам надавали детальні роз’яснення на наші запитання.
Як на мене, то найважчий модуль по виконанню домашньої роботи — WEB-аналітика. І це не тільки для мене, а й для багатьох студентів.
Також хочу додати, що жодних сумнівів щодо купівлі курсу у мене не виникло. Я рада, що отримала нові знання, якими буду користуватися у своїй подальшій роботі. Я усім раджу записатися на курс КІМ, бо це реальна можливість змінити своє життя на 180 градусів.