Genesis

Київ, Варшава (Польща), Київ, гібрид, Київ, офіс

16 січня 2023 12:36

Yaroslav Guba, Affiliate manager в NDA

Добрий день.
Хотів поділитися відгуками про проходження відбору в Генезіс. На жаль, враження залишилось суто негативним.
Було проведено 2 етапи співбесід, після чого мені дали тестове завдання просто величезного об’єму — по суті, потрібно було вибудувати маркетингову стратегію на рік для бренду. На його виконання було витрачено ТИЖДЕНЬ щоденної праці по 4-5 годин.
Після тестового завдання був ще один етап співбесіди, після якого мені і відмовили з поясненням «не вистачає навичок та розуміння вибудови процесів». Питання — невже це не можна було вияснити ще до тестового завдання? У вас же було ще 2 етапи відбору, на яких вас чомусь все влаштовувало...
З даного процесу більш ніж очевидно, що Genesis просто використовує тестові завдання як варіант безкоштовно зробити роботу для компанії. Дійсно, нащо наймати співробітника, якому доведеться заплатити за маркетингову стратегію, якщо можна попросити пару довірчивих людей зробити її вам безкоштовно?

Ярославе, доброго дня!
Дякую, що поділились відгуком. Ви класний фахівець і разом з вами ми дійсно успішно пройшли три етапи відбору до Genesis. Зі свого боку максимально намагалися зробити цей процес прозорим: комунікували кожен етап, погодили разом терміни на виконання тестового, оперативно повернулись з фідбеком після бар-рейзингу і обгрунтували своє рішення.
Ми ніколи не використовуємо напрацювання наших кандидатів — тестове покликане перевірити hard skills та підходи до вирішення тих чи інших задач. І в той же час, нам шкода, що з певних причин наша співпраця не склалася. Щиро бажаємо вам успіхів у пошуку своєї компанії!

3-е місце в рейтингу роботодавців «понад 1500 спеціалістів»