Genesis

Київ, Варшава (Польща), Київ, гібрид, Київ, офіс

25 липня 2022 14:27

Dmytro Reshetov

Я вважаю, що ця шарашкіна контора навіть уваги не варта.

Дмитре, доброго дня! Нам прикро, що у вас склалося негативне враження про компанію — підкажіть, чим аргументовані ваші слова?

Зі свого боку хочемо поділитись кількома фактами про Genesis, які допомагають нам вже 15 років успішно працювати на глобальних ринках та мати в підтримці глобальних партнерів:

— Нам довіряють більше 300 млн користувачів по всьому світу, які користуються застосунками компаній екосистеми

— Дбаємо про безпеку наших співробітників: в перші дні війни евакуювали більше 2000 колег з їхніми близькими та потурбувалися про їхнє безпечне перебування. Наші бізнеси продовжують успішно працювати та зберегли команди, а колеги, які долучилися до лав ЗСУ, продовжують отримувати заробітну платню зі збереженням робочого місця. Детальніше: ain.ua/...​5/artem-kopanyev-genesis

— Активно підтримуємо державу в боротьбі з агресором на економічному фронті, організували внутрішній благодійний фонд Genesis for Ukraine. Проєкти Genesis вже перерахували понад 28 млн грн на рахунки фонду «Повернись живим» та спеціальний держрахунок для підтримки Збройних сил України. Також ми надіслали 5 млн грн адресної допомоги на потреби армії. Детальніше про це почитати можна за посиланням: www.gen.tech/post/sbroyna-agresiya

— Інвестуємо багато ресурсів в освіту, реалізовуємо навчальні програми національного та міжнародного рівня разом з META, Amazon, Міністерством цифрової трансформації, МОН тощо.

Ми завжди відкриті до спілкування, гарного дня!

3-е місце в рейтингу роботодавців «понад 1500 спеціалістів»