Gemini Advisory

21...80 спеціалістів
Маямі (США)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

За время работы в Gemini Advisory могу отметить только позитивные эмоции и моменты. Всем работающим в компании присущие доброта, порядочность и взаимопонимание. Каждый профессионал в своей отрасли и всегда готов помочь другому. А налаженность рабочих процессов позволяет максимально эффективно нацелится на результат. Simply the best)

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.