Gemicle

Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Миколаїв

2 відгуки

Взагалі я не часто пишу відгуки, але в цьому випадку вирішив хоча б у такий спосіб віддячити за той досвід, що отримав працюючи в Gemicle. Працював тут більше 2-х років. Мав можливість познайомитись з чудовими людьми, знайшов тут багато друзів. Завдяки роботі в Gemicle, багато людей навіть створили власні сім’ї. Колектив — одна із сильних сторін цієї компанії. Було багато різних івентів, типу сплаву на байдарках чи пейнтболу, були курси англійської, була можливість поїхати на цікаві конференції. Був вільний вибір техніки та засобів для реалізації задач, наприклад: потрібно 2 монітори, більше оперативної пам’яті, іншу клавіатуру чи можливо любиш лінукс — все вирішувалось без проблем. На проектах переважно використовують цікаві, сучасні штуки. Підсумовуючи, скажу так... Gemicle — чудове, не заморочене формальними процесами, місце для роботи і всебічного особистісного розвитку.

С компанией общался по поводу работы в QA автомейшн.
Всё общение прроходило через их ичара Веронику Бояновскую — очень вежливую и приветливую девушку.
Я отпрапвил им выполненое задание по автоматизации, которое мне выдали в другой компании.
Прошло 3 дня и я был очень приятно удивлён, тем что они прислали подробный(9пунктов) фидбек!
Особенно это контрастирует на фоне того, что комания которая дала мне это задание(Амадеус) никакого фидбека мне не прислала мне до сих пор, хотя прошло уже 8 дней.
Я хоть и не прошёл у Вас, но получил очень ценную и важную для себя информацию.
И за это, Вам большое человеческое спасибо и этот отзыв! :))

Вакансії Gemicle