GeeksForLess Inc.

Київ, Львів, Миколаїв, Торонто (Канада), Пампанга (Філіпіни)

30 вересня 2020 19:43

Ivan Marakhovskiy, Frontend Developer at 24Slides в 24Slides

Подавався на вакансію Front-End Developer(React). Після того, як я пройшов етап співбесіди з рекрутером(Anna Skvortsova) мені було надіслано тестове завдання без будь-яких термінів виконання. На наступний же день мені написали, що з тестовим потрібно поспішити, бо замовник хоче якнайшвидше закрити дану вакансію. Я надіслав виконане тестове, на яке буквально за декілька годин отримав розгорнутий фідбек, що не може не радувати. Цього ж дня мені був призначений дзвінок з менеджером, після якого я мав отримати остаточне рішення. Зауважу, що технічну співбесіду не проводили.

Під час цього дзвінка в процесі обговорення зарплати менеджер ненав’язливо сказав, що «в Миколаєві в мене хлопці значно менше отримують», але погодився на названу мною суму. Під кінець розмови він сказав, що сьогодні ж мені буде висланий оффер.
Оффер я отримав 29.09 і попросив 1-2 дні, щоб обдумати рішення. Мені відповіли, що чекатимуть на мою відповідь до п’ятниці, тобто до 02.10.
На наступний день(30.09) я написав рекрутеру, щоб уточнити певні моменти та повідомити, що загалом готовий в цей же день підписати оффер. На що отримав відповідь, що інший кандидат уже підписав оффер(про іншого кандидата до цього й мови не йшло).

Загалом враження 3/10: все ж таки був детальний фідбек по тестовому. Дякую всім, хто дочитав до кінця :)

6-е місце в рейтингу роботодавців «800...1500 спеціалістів»