Gecko Dynamics

21...80 спеціалістів
Харків, Краків (Польща)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Після того як написав бажану суму зарплати, рекрутерша задавала багато не суттєвих запитань, словом, витрачала мій час на розповіді про себе і докази того що я той за кого себе видаю.

Після моєї підозри що в компанії нема достатнього бюджету, вона про це згадала і відповіла щоcm типу: «такого бюджету нема, хорошого дня»

І все б було нічого якщо б після цього, вона не перейшла в глобальну атаку з погрозами і образами в мою сторону, що було доволі смішно.

Тому рекомендую думати двічі, щоб раптом не потрапити під вплив токсичної компанії

проходил интервью:
В качестве первого тестового задания дали таску сделать rest сервис со своими условиями с пометкой «на 2-3 часа». По хорошему его делать часов 4-5, но за три таки можно справится.
Условия задания достаточно размыты, после выполнения неделю ждал ответ. Написал им сам, сказали что «задание сделано не верно». Конец фидбека.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.