Gazer Ltd.

Написала мені Tetiana Tkachova з пропозицією створення стильних портретів працівників за допомогою нейромережі Midjourney. Далі зі мною зв’язатись у телеграмі Anastasiia Koshelieva з приводу тестового завдання. Воно по їх словам було приближене до реального проекту. Після виконання тестового почекав 5 робочих днів, але відповіді не отримав. Мої майбутні повідомлення були проігноровані. Не рекомендую витрачати час.

Подавався на одну з вакансії в компанії Gazer через Djinni. Всі скріни в мене збережені на випадок якщо переписка пропаде Телеграмі.

7 грудня мені написала Tetiana Tkachova в Телеграмі і запропонувала пройти тестове. Загалом тестове було адекватне, хоча дещо дуже наближене до реального завдання. Також під час виконання ставив деякі питання, на що Тетяна відповідала.

Я виконав тестове 8 грудня, надіслав Тетяні, на що вона написала «Доброго дня! Дякую за Ваше тестове! Формат підходить, все працює чудово! Беремо в роботу, постараюсь отримати фідбек для Вас як най швидше!». Після цього тиша.

18 грудня я перепитав чи є якісь апдейти. Тетяна прочитала, не відповіла.

21 грудня я ще раз написав. Тетятана так само прочитала, не відповіла. Ну і звісно що з того моменту жодної відповіді я не отримав.

В мене є підозри, що тестове все-таки було використано в роботі. Тим не менш, своїм відгуком я хотів попередити спеціалістів щоб не витрачали свій час на Gazer.

Також я хотів би попередити компанії, в які потенційно може подаватися Тетяна Ткачова, адже це абсолютно непрофесійна людина, якій не місце у адекватному робочому місці.

Хотів написати відгук про комунікацію в цій компанії. Подавався на позицію графічного дизайнера, домовились про тестове — виконав 12.12.2023 і потім — менеджер Тетяна Ткачова просто пропала, я ще декілька раз питав щодо фідбеку по тестовому і 0 реакції, хоча позиція регулярно оновлювалась на Джині. Тільки 9.01.2024 року людина вийшла на зв’язок...звісно бажання співпрацювати з цією компанією вже давно відпало, із-за такої неповаги до людей і їх праці. Далі мені пані Тетяна казала що зі мною зв’язувався їх співробітник, але переписки не зберіглось і я не відповідав=) Уточнивши акаунт з якого писали я показав скрін, що ніхто не писав з нього. Ну і на цьому пані вирішила просто забити на мої повідомлення і не відповідати. Звісно ніяких вибачень за таку паузу від Тетятни не було. Не рекомендую співпрацю, бо така модель поведінки чітко показує ставлення до робітників і їх праці. Насправді, дуже добре що на цьому етапі проявились такі нюанси.

Підтримали: Rinat Botchenko

Всем доброго времени суток. Была проблема с отсутствием кабеля зарядки на видеорегистратор gazer h714, который при продаже машины остался там. Написал на почту, получил ответ, сказали с кем связяться и в какое время. На следующий день кабель был у меня в руках. Сервисом и общением с компанией доволен. Отдельный плюс за оперативность. Всем успехов!