1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Я работаю в компании Gamzix уже год. Пришел Junior Back-End разработчиком. Первое и самое важное для junior разработчика это хорошие начальство и Team Lead. И у меня это было. Я доволен коллегами которые помогают, если есть необходимость, научат если чего-то не знаешь. Начальство, которое не сковывает в использовании новых инструментов и framework’ов, а наоборот — это поощряют. Что очень сильно повысило мой уровень знаний, и навыков, и ценности как разработчика.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії Gamzix