PRO Gaming software LTD

Варшава (Польща), Лондон (Велика Британія)

1 відгук

Дуже вдячна за можливість працювати в цій компанії. Тут дуже чудова команда і відмінні можливості для кар’єрного зростання. Фідбек на моє резюме був досить швидкий. Сама співбесіда відбувається в три етапи. Перший — спілкування з HR-менеджером , де я досить вільно себе почувала, за що вдячна Олександрі за підтримку. Другий — спілкування з Team leader або з Head керівником. Під час цієї розмови отримала чітке уявлення про очікування компанії та посадові обов’язки. І третій етап — це фідбек від керівництва, щодо подальшої співпраці, чи пройшла відбір.

Також, дуже зручне розташування офісу компанії майже у центрі Варшави . Просторий офіс дозволяє з комфортом працювати)

Підтримали: Kateryna KondratenkoAlyona Popova