PRO Gaming software LTD

200...800 спеціалістів
Варшава (Польща), Лондон (Велика Британія)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Дуже вдячна за можливість працювати в цій компанії. Тут дуже чудова команда і відмінні можливості для кар’єрного зростання. Фідбек на моє резюме був досить швидкий. Сама співбесіда відбувається в три етапи. Перший — спілкування з HR-менеджером , де я досить вільно себе почувала, за що вдячна Олександрі за підтримку. Другий — спілкування з Team leader або з Head керівником. Під час цієї розмови отримала чітке уявлення про очікування компанії та посадові обов’язки. І третій етап — це фідбек від керівництва, щодо подальшої співпраці, чи пройшла відбір.

Також, дуже зручне розташування офісу компанії майже у центрі Варшави . Просторий офіс дозволяє з комфортом працювати)

Підтримали: Kateryna KondratenkoAlyona Popova

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.