GamePoint Development

Київ, Краків (Польща), Hague

Працював в компанії майже 3 роки. Одна з найкращих компаній для роботи, класний колектив дружний і відповідальний, віддалена робота показала наскільки люди відповідальні і професійні. Компанія стабільна, і як нижче написано що є старі технології, але вони рефакторяться (зрозуміло що не можливо просто все викинути за 1 день те що робилось 20 років), але це мені подобалось в компанії, що ти можеш покращити багато чого.Люди на проектах тут зрілі і стараються допомогати/менторити і передавати знання, тому в компанії є люди які працюють 5,10,20 років.
Від себе, рекомендую компанію тут буде цікаво від початкавців до профісіоналів.

P.S. Менджмент крутий, і хочу відмітити ще СЕО — це людина яка цікавиться технологіями і якраз підтримує покращення в продуктах з точки зору технічної якості. Також продакти підтримують покращення(тобто є баланс між тех задачами і продуктовими), в геймдеві я не часто зустрічав таке:)

Підтримали: Sofia MokinaOleksandr Maistruk

Проработал в компании почти 2 года как java разработчик. Это лучшая компания из тех в которых работал до этого. Уютный офис который расположен в центе. Очень классный менеджмент, работники в компании стоят на первом месте. Атмосфера очень дружная в коллективе. Очень жалко что из за карантина не удалось познакомиться лично с частью команды которая находится в Нидерландах.
Из незначительных минусов могу назвать только отсутсвие современных технологий на проекте (но зато удалось прокачать другие скилы, например алгоритмы).
Однозначно рекомендую эту компанию.

Работал 2 года в этой компании, и на протяжении всего времени был доволен процессами, условиями и дополнительными плюшками (например, на вторую неделю свозили в Италию на саммит).
При этом ярко выраженных минусов отметить не могу, впечатления за все время стабильно хорошие.

Работаю в компании уже 9-й год.
До этого нигде не задерживался более 2-х лет, а здесь как-то понравилось или просто втянулся.

Давайте по порядку:
плюс: Офис расположен в центре Киева, рядом с метро, добираться удобно с любой точки города.
минус: В центре столицы часто крайне сложно припарковать машину.
(к слову, в офисном здании есть платные парковочные места, компания оплачивает половину стоимости)

плюс: Это продуктовая компания, а не аутсорс. Если с проектом не задалось, здесь не укажут на дверь, а найдут другое место для ценного сотрудника.

плюс: Каждый год пересмотр ЗП (но я не советовал бы этого делать, если сами не чувствуете, что выросли профессионально — могут отказать).

плюс: Здесь не смотрят свысока на новые технологии, они приветствуются. Но и со старыми не прощаются, если продукты на них продолжают приносить доход.

плюс: Компания каждый год проводит саммит в разных странах Европы (в 2019 году было два полноценных саммита: на горнолыжном курорте Грузии и в Тоскане. В этом году коронавирус оставил компанию без саммитов).

плюс: Компания оплачивает медицинскую страховку.
минус: Если берете страховку, то компенсации спортклуба не будет.

плюс: 2 раза в месяц по пятницам проводятся вечеринки, которые позволяют ближе познакомиться с коллективом и пообщаться на нерабочие темы.

плюс: Ну, и конечно, менеджмент профессиональный, приветливый, доброжелательный и часто идет навстречу в самых разных вопросах.

В условиях карантина компания дала возможность сотрудникам самостоятельно выбирать, будут они работать в офисе или удаленно. Все условия для комфортной удаленной работы предоставляются. Если же сотрудник хочет работать в офисе, компания компенсирует расходы на такси.

Працював в GamePoint протягом одного року, як Unity3D-розробник.
Плюси:
+ Є цікаві проекти та рішення у технічному плані. Для unity-розробника цікава робота буде.
+ Чудова емоційна атмосфера у компанії. Компанія цю атмосферу підтримує. Приведу реальний приклад. Один хлопець з нашої команди сильно захворів. Потрапив у реанімацію. Живе він у Києві один. HR особисто йому возила їжу в лікарню і додому. І наш менеджер команди теж до нього постійно в лікарню їздив. Короче, компанія своїх у біді не кидає.
+ Дуже висока фінансова культура у компанії. Жодного разу і компанії не було питань з грошима. ЗП за місяць завжди давали навіть трохи раніше кінця місяця. Коли уходив — мені всі гроші виплатили за два тижні до завершення роботи, ще і невикористану відпустку порахували.
+ Особисто я цього на практиці не відчув, тому що карантин. Але компанія міжнародна. Раз на рік компанія збирається на самміт. В цьому році, це мав бути замок у західній Німеччині. До карантину були у колег відрядження в Нідерланди.
Мінуси:
+ Компанія досить стара. Є старий код, який може бути важко підтримувати. Були речі, особливо із серверної сторони, які дивували. Випробування точно будуть.
+ Перегляду ЗП за рік роботи не було. Такої практики, як кожні півроку review — я тут не бачив. Але керівництво завжди відкрито до діалогу. Тому за ЗП треба буде самому підходити.

Підтримали: Sofia MokinaSuhonosova Julia

Отримав хороший досвід як Unity Developer в Gamepoint.
Враження від компанії позитивні. Протягом роботи часто
стикався з технічно цікавими та складними завданнями. Атмосфера
в компанії позитивна і відбувається досить багато івентів, які покращують
комунікації між командами. Серед таких глобальних івентів хочу відзначити
чудовий онбордінг в місті Гага(Голландія) для знайомства з частиною
команди та річний саміт, який відбувається в різних локаціях Європи.
Менеджмент «easy going» і завжди готовий вислухати твої побажання
щодо продукту.

Ярослав, дякую за відгук! Співпраця з тобою була дуже цінною для проекту і компанії загалом!